Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a mobilom...

Miért írja ki a mobilom (androidos, Samsung Galaxy Note 9), hogy nincs elegendő tárhelye a fényképkészítéshez, miután már egy nagy méretű videofájlt is kitöröltem a memóriájából?

Figyelt kérdés
És miután kitöröltem a videofájlt, az Eszközök- Tárhely menüpontban kiürítettem a cache-t, optimalizáltam a telefont is, és továbbra is arra kér a telefon, hogy még több tárhelyet szabadítsak fel. Miért csinálja ezt? Mit tudok én csinálni ilyenkor? (Töltsek fel minden fájlt a felhőbe, és csináljak egy teljes memóriatörlést, és formatálást?

2020. aug. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, valószínűleg az lenne a legjobb, ha kimentenéd a fontos dolgokat, és csinálnál egy gyári visszaállítást.

Egyébként amiről te beszélsz, az a tárhely. Nem szabad összekeverni a memóriával, mert az egészen más.

2020. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megőrjít a telefon. Hiába törlök ki további videókat, folyamatosan minden egyes érintésnél kapok egy felugró üzenetet, hogy "Nincs elég tárhely. Előfordulhat, hogy a (pl. Galéria) egyes funkciói nem működnek. A saját fájlok segítségével szabadíthat fel helyet". Ha még több fájlt törlök ki, akkor is is ezt írja ki. Lehet, hogy meg fogom próbálni a gyári visszaállítást.
2020. aug. 13. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Újraindítani próbáltad? Én visszaállítás előtt megpróbálnám ezt, illetve még több videót/fényképet kitörölni.
2020. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a telefon hibája. Nekem is note9em van. Töröld minden alkalmazást és fotót videót amit nem hasznsz és fölösleges.
2020. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy rossz helyről törölsz (belső tárhely/memória kártya),

Vagy kis méretű fileokat törölsz.

Törölj egyszerre legalább 1-2Gb-ot és utánna nézd meg.

2020. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lehet, hogy mindent csak a kukába helyez?
2020. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, amiről kérdez, az a Belső tárhely (sokan Belső memóriának mondják). Kezdetben jóformán csak a rendszer van rajta, majd nő a tartalma a saját fájlokkal (fotok, videok, dok-ok). De sajnos nő az egyre több, vonzó applikációk letöltésével és használatával is. És egy applikáció tele lehet reklámokkal is. Ezek is sok helyet foglalnak el. Szerintem törölj minél több nem vagy csak ritkán használatos appot, ha valamelyik kis időre kell, akkor letöltöd, használat után kitörlöd, mert áramot is sokat fogyasztanak a háttérben. A gyári visszaállitás csak rövid ideig használ, mert eltelik kis idő, nyomod rá az appokat és ugyanoda jutsz, mint most. Aztán még adatveszteséged is lehet, ha nem figyelsz oda
2020. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!