Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az androidos...

Hogy lehet az androidos mobilon megcsinálni hogy egy emailt szinkronizálja a mobilneten is de a többit csak akkor hogyha wifin van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy darab e-mailt sehogy sem.

Egy külön e-mail fiókot úgy, hogy azt külső e-mail kliensben állítod be, ami (beállítástól függően) figyelmen kívül hagyja, hogy ki van kapcsolva az automatikus szinkronizálás. Mobilnetet használva kikapcsolod az automatikus szinkronizálást, wifin pedig be.


Vagy olyan beállításokat adsz meg a külső mail kliensben, hogy X fiókot szinkronizálhatja mobilneten is, a többit pedig nem.

2020. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es honnan lehet letölteni kulso e mail klienst és milyet ajánlasz?
2020. aug. 19. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen a Play Áruház -ból lehet első sorban alkalmazásokat letölteni.


Ajánlani nem szívesen ajánlok, mert ami nekem megfelelő, az más számára lehet hogy használhatatlannak tűnik...

Nekem például a MailDroid (csomagazonosító: "com.maildroid") is bejön, de valamivel fapadosabb az "Email" (csomagazonosító: "com.appple.app.email"), de a beállításai elég összetettek, nem árt érteni hozzá. Esetleg a "K-9 mail" (csomagazonosító: "com.fsck.k9") -t is írhatnám, ha lenne 2018 utáni frissítése. Ennek továbbgondolt változata a fent írt "com.appple.app.email" azonosítójú "Email" app...


Esetleg az "Outlook" (csomagazonosító: "com.microsoft.office.outlook") is tökéletes lehet számodra, hisz képes több különböző mail fiók kezelésére is. Bár azt nem tudom, konkrétan melyik e-mail szolgáltatást támogatja...


Viszont az is igaz, hogy Xiaomi mobil tulajdonosként leginkább a "MIUI mail" appot használom, annak ellenére, hogy gyárilag nem volt a telón és a Play Áruházban sem található meg. Az előző (Xiaomi) mobilomról másoltam át, de később a netről frissítettem...


(Megjegyzés: csomagazonosítóra keresni is lehet a Play Áruházban)

2020. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!