Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi Mi Note 10...

A Xiaomi Redmi Mi Note 10 Lite szerintetettek megérte nekem 118 ezer forintért?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem érné meg. A te nevedben nem beszélhetek.
2020. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Megérte nekem is az van.
2020. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Redmi vagy Mi - nem ugyanaz! Redmi nélkül Xiaomi Mi Note 10 Lite, hogy pontosak legyünk!

Amúgy szerintem nem érte meg, 10 ezerrel olcsóbban, 108 ezer körül már kapható a Turbado-nál, ami az egyik legjobb mobilos webshop! Vagy ugyanezzel a hardverrel és kamerával, viszont kisebb akksival ("csak" 5020 mAh), de bővíthető memóriával 90 ezer körül a Xiaomi Redmi Note 9 Pro !

2020. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2021. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel Redmi note lite nincs így feltételezem hogy a MI note 10 lite -ra gondolsz.


Az egyik legjobban eltalált készüléke volt a Szájominak. MI szériás szóval redminél mindenképpen jobb. Viszont már 1,5 éves...

Használható sebességet ad a mai napig, ezzel nincs gond.


Hát nem tudom erősen elgondolkodnék egy Redmi Note 10 pro -n bár az redmi de új széria, vagy egy Samsung Galaxy A52 -n.

2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!