Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 8 pro SIM...

Xiaomi redmi note 8 pro SIM kártya?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap érkezett meg a telefonom, a fentebb említett xiaomi note 8 pro, mindent be tudtam állítani rajta, adatokat át hoztam sikeresn,viszont sokszor, mondhatni folyton elő jön ez az értesítés hogy nem sikerült fel ismerni a SIM kártyám. Pedig hívni tudok, hívni tudnak, WhatsAppot be üzemeltem és sms érkezett, mobiladat aktív és működik. Akárhányszor rányomok újra próbálja de nem sikerül. Valamit be kell állítsák a beállításokban? Vagy rosszul csinálok / elrontottam valamit? Előre is köszönöm a segítséget.

2020. aug. 21. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyire régi a sim kártyád?
2020. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg régi a SIM, nem tudja a 4G-t. Attól még 3G-n tudsz netezni és telefonálni, de a telefon próbálkozna felmenni a 4G-re, csak a SIM miatt nem tud. A szolgáltató ingyen kicseréli.
2020. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A SIM 4G-s, akár hányszor kikapcsolóm a wifit, mobil adat lép érvénybe és 4G-t mutat, ugyan úgy mint a régi telefonomnal is. Az értesítésben ez áll :

"készülékkeresés" A SIM kártya nem aktiválható

RICH_DOWNLINK_SMS_LIMITATION


Lehet ez mond valamit nektek.

2020. aug. 22. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az RCS szolgáltatás hibája, arra nem tud felregisztrálni. Ha nem akarod használni, az üzenet appban a csevegő funkciót kapcsold ki.
2020. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezért küldenek új kártyát ha szolgáltatótól veszel telefont.

kérj egy új kártyát és kész - ingyé' van.

2020. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!