Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon mennyire...

Xiaomi telefon mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Jobb mint a Samsung vagy kb ugyanaz a szint? Gondolkodom rajta hogy vegyek-e...vagy maradjak a Samsungnál? Igazából most egy A50-em van.
2020. aug. 22. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A Xiaomi a Google szolgáltatások hiányával kiírta magát a használható telefonok közül. Ha android, akkor marad a Samu.
2020. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Domján Mátéka válasza:
92%
Az első válaszoló keveri a Xiaomi márkát a Huaweiel, nem vonták meg a Google szolgáltatásokat a Xiaomitól, nekem 2 éve van Xiaomi Note 6 Pro -m több mint 3 napig bírja egy töltéssel, tehát elég jó az akksija. Teljesítményben átlagos persze ez attól függ, hogy mire használod és meddig. Szerintem nem kell váltanod akkor sem, mert tökéletes az a Samsung A50.
2020. aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hülyeséget írtam, még a reggeli kávé előtt vagyok. Bocsi!
2020. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Vegyesek a tapasztalataim.


Előtte Samum volt. Az sokszor újraindult, lefagyott, utáltam használni. Xiaomi 3 éve van (nem végig ugyanaz a teló), de alig indult újra, stabilabban fut rajta az Android. Lassulni sem lassult be eddig.


Xiaomi MI A1 : sokkal rondább képeket készít, mint a Samum és a kijelzője sem olyan jó, pedig mindkettő IPS. És a Samu jóval régebbi készülék. De az A1 legalább még működik az A2-vel ellentétben, aminek a töltö bemenete tönkrement kb. 1,5 év után. Csak úgy lehet már feltölteni a telót, ha a megfelelő szöget eltalálom. És nemcsak én jártam így. Elég sokan panaszkodnak az A2-re külföldi fórumokon. Ennek egyébként valamivel szebb a kijelzője, mint az A1-nek, illetve jobb fényképeket is csinál, de hamarabb is merül a gyengébb akksi miatt.

Unokaöcsémnek Redmi nemtudom mennyi van, de imádja. Egyik ismerősnek meg Note 7. Ő is elégedett. Szerintem én pont a legszarabbakat választottam ki a márkából.


Mindezek ellenére a Xiaomit sokkal többre tartom ígyis a Samsungnál. Az szoftveresen valami katasztrófa. Talán az S és Note széria az, amit nem vágnék ki az ablakon.


A Huaweit is sokan dícsérik ismerősök, illetve a OnePlust.


Kár, hogy Donald kacsa nekiment a kínai márkáknak, mert az iPhone nem fogyott eléggé. A Huawei csak a kezdet, a nyakamat tenném rá.

2020. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Én Xiaomi-ról váltottam A50-re, lassan 1 éve, de tuti nem váltanék vissza Xiaomi-ra. Stabilabb, gyorsabb rendszer, kijelző sokkal jobb stb. Szerintem felesleges variálni, az A-szériás Samu-k nem rosszak (se a régiek, se az újak). A családban van még kettő az enyémen kívűl, 2-3 évesek és semmi gond velük.
2020. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet csak nekem nem volt szerencsém, de régebben egy Redmi 4x-em is volt, az konkrétan használhatatlan volt, folyamatosan laggolt, lefagyott, kínszenvedés volt használni. Az A50 előtt egy MI A2 Lite-om volt, az csak egy fokkal volt jobb, de annak meg már 2 hónap után hardveres gondjai voltak. Ezzel szemben az A50 stabil, gyors, fagyás, laggolás nincs, szó szerint felüdülés használni a Xiaomi-k után. Mindenkinek más válik be, de én a saját tapasztalataim után tuti nem vàltanék Xiaomi-ra.


#5 voltam

2020. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a márka számít, hanem azon belül az adott telefon. Nekem volt olyan Samsungom, hogy szó szerint kivágtam az ablakon második emeletről, mert annyira laggolós szar volt. Mondjuk nem S10+ volt, hanem alsókategóriás. Xiaomi, Huawei hasonló áru készülékei még nem jutottak hasonló sorsra.
2020. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ezek elég vegyesek. Másfél éves a telóm és újabban sz#rakodik.

Amire használom filmnézés, fotózás, játék, facebook.

Meg persze mindent ott keresek meg, rendelések stb. Nincs most olyan Samsung ami annyira tetszik. Illetve az S széria igen, de az meg nekem drága.

2020. aug. 22. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Galaxy S20-at akartam de:

EU-ban exynos procival adják ami lassabb, jobban melegszik és többet is fogyaszt mint a Snapdragon 865-ös változat. Xiaomi MI 10-et rendeltem végül. Hiába jó telefon Exynossal is egyszerűen nem akarok abban a tudatban élni hogy ugyanannyit fizetek és mégis kevesebbet kapok csak azért mert nem Délkoreában/Kanadában/USA-ban veszem. Ja meg így olcsóbban jöttem ki

2020. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!