Baltaarcúu kérdése:

Van ilyen tarifa?

Figyelt kérdés

Nagyon nem beszélek sokat,de azért netre szükségem van,így szerintem a havi előfizetéses tarifák lőve...az a baj hogy ha külön netet rendelek,az is rövid időkorláthoz van kötve....van olyan feltöltéses tarifa,ahol a net nincs rövid időhöz kötve?

Havonta nem akarok töltögetni pénzt,csak amíg el nem használom a keretet...



2020. aug. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

pont azért vannak a tarifák úgy megcsinálva ahogy.

értsd: fizess, használd, fogyassz, fizess, tölts, használd.

nem a te kedved szerint vannak kitalálva sem az előfizetéses, sem a prepaid tarifák.

válaszd az igényeidhez legközelebb esőt!

2020. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 savanyújóska ***** válasza:
Mennyid van rá havonta? Illetve mennyit telefonálsz, és mennyi netet használsz? Pl. ha kb. semennyit sem telefonálsz, akkor Telekomnál kb. 2000-2500-ból kijön havi 1 giga mobilnet. Ha ilyen nagyon minimálisat (havi 200 mega környéke) használsz akkor meg legegyszerűbb a feltöltőkártya mellé mindig venni egy adagot, és ha elfogy, veszel újra.
2020. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Megveszed és addig használod, amíg el nem fogy" Én telekomos vagyok. Amikor váltottam, új sim-kártyát vettem, akkor megkérdeztem az ügyintézőt, hogy meddig használhatom az esetlegesen megrendelt internetet? Elsőre nem értette a kérdést, mert neki egyértelmű volt, hogy ameddig van. Van, akinek 10GB sem elég 1 hónapra, de van, aki 1GB-ból is bőven megvan. ... Te döntöd el, hogy hogyan és mennyit használsz. Javaslom, hogy a linken található tarifák mindegyikét tartsd észben!

Tehát elvileg nincs olyan, hogy fél évig vagy 1 évig használható. Hanem: "amíg el nem fogy"

2020. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telekomnál akkor már inkább 2390 Ft-ért megrendelném a havi 4 GB internetes tarifát. Spotify, Deezer, Apple Music, Facebook, Messenger, Instagram, Wazze korlátlan. Percdíj 35 Ft.


Vodafone esetén a Go Mini havi 2990 Ft. 2 GB internet mellé 100 perc lebeszélhetőséget ad. Korlátlan a Facebook, Twitter, Instagram, Printerest. A Telenor ugyanennyiért 1 GB netet ad az XS tarifában.


Drágábban Telenor 100 GB netet és 120 percet ad 8 ezer körül, 3 ezerrel drágábban a Vodánál korlátlan net és beszéd. A Telekom is 11 ezerért ad korlátlan netet, de a beszéd csak hálózaton belül korlátlan.


Kártyás tarifa esetén egyértelműen a Telekom a nyerő. A Maraton netet megveszed és használhatod, ameddig el nem fogy. Nem jár le havonta.

2020. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Telekom feltöltőkártyára Maraton internetet kell rendelni, problem solved
2020. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okké...köszönöm,megnézem majd...
2020. aug. 27. 20:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg Vodás vagyok...
2020. aug. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!