Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szeretnék kihozni telefont...

Ha szeretnék kihozni telefont a Telekomtól akkor kell előfizetni bizonyos összeget?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem vagy régi, megbízható ügyfél, úgy igen.


Talán 170 000 forintot kellett volna előre fizetnem a P40 Pro-m ért, gyakorlatilag az értékének a felét.

Az sem a telefon törlesztését csökkentette volna, hanem a díjcsomagot!



Inkább megvettem készpénzre...

2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem voltunk túl régi ügyfelek, ámbár megbízhatóak voltunk/vagyunk, amikor az iPhone XS-em hoztuk ki. Kértek előleget, de a telefon értékéhez képest potom összeget, 62 ezer forintot.
2020. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem mellesleg az előlegnek köszönhetően 5 ezer forintokat kell fizetnem havonta az iPhone-ért még egy ideig. Ami elég jó.
2020. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah értem köszönöm a segítséget, igazából most lenne az első telefon kihozatalom anyum hozná ki én mivel 16 vagy így gondolom nem hozhatom ki de én fizetném
2020. aug. 25. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, nálunk is hasonló volt a szitu. Én 17 vagyok, ebből adódóan én sem hozhattam ki saját nevemre a telefont. Viszont itt is én fizetem, persze.

Te első telefon kihozatalod, vagy úgy ámblokk az egész családodban az első? Nem mindegy, főleg az előleg szempontjából. Mert ha az utóbbi, akkor sanszos, hogy nagy(obb) összeg lesz a végeredmény, míg az előbbinél nem annyira biztos.

2020. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A boltban megmondják. Aztán döntesz ott és akkor. Ha nem, akkor bemész máskor és újra megkérdezed. Bemehetsz bármennyiszer, legalább bemegy valaki és nem unatkoznak. Úgysem ezen kell aggódnod. Az előfizetéseddel vágnak át.
2020. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenki
2020. aug. 26. 17:09
 8/8 A kérdező kommentje:
első lesz azt hiszem
2020. aug. 26. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!