Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Viberen látom hogy az...

Ha Viberen látom hogy az illető mikor volt utoljára elérhető de ő nem kapja meg az üzenetet mert csak egy pipa van és szürke akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Letiltott vagy csak elrejtette a csevegést vagy mi?

2020. aug. 28. 09:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
Valószínűleg nincs internet közelben, így nem kapja meg
2020. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Internet elérési hiba lehet. Vagy ott vagy nálad nem volt net. Megkapja amit netközelbe lesz
2020. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokkszor vacakol a Vibert, többször előfordul, hogy párom ír, és csak 20-30 perc múlva kapom meg, és addig nála is csak egy pipa van, mikörben én soha nem kapcsolom ki a netet.
2020. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as válaszomhoz annyit, hogy ma is volt egy ilyen 9-kor, és úgy 10 percet csúszott az üzeet, miközben mindketten otthon vagyunk wifi-n, szóval inkább valamilyen szerverhiba.
2020. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel küldtem az üzenetet és azóta csak egy szürke pipa van, ezért nem értem hogy mi lehet ..
2020. aug. 28. 12:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a Viber hibát több ismerősömnél látom mai napig... Van, hogy csak akkor jelzi az üzenetet, ha megnyitja a felhasználó az adott csevegést (nem pusztán az alkalmazást).

Van, hogy napokat csúsznak az üzenetek.


De a legjobb, ami miatt én töröltem is az appot:

Produkálta nekem is a fentieket, majd egy üzenetet írtam, elküldtem, azt jelezte kis idővel később, mintha a címzett olvasta is volna. De nem kaptam választ, ezért írtam újra. Arra is rövid idő után azt jelezte, hogy olvasta a címzett. ... Pár nappal később találkozunk a címzettel, kérdem mért nem írt? Mutatja a telóján, egyik üzit sem kapta meg, én meg mutattam, mit jelez nálam az üzikre... Sohasem kapta meg a címzett az üziket, de a Viber úgy jelezte, hogy olvasta is. Na ekkor töröltem a fenébe az appot...

2020. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hm, ez érdekes amit írtál kedves utolsó. Nem tudom hogy mi van, mert eddig nem tapasztaltam semmilyen gondot most viszont eleg furcsa hogy meg se kapja... ezért aggódtam hogy letiltott vagy ilyesmi. Remélem hamar kiderül hogy mi történt és megkapja az üzit.
2020. aug. 28. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy mindenkinél előfordulnak ilyen hibák, de az én ismerőseim közül a Viber -t használóknak több, mint fele panaszkodik a Viber -re, sokan az üzenetek csúszására, vagy arra, hogy csak akkor jelzi az üzenetet ha megnyitja az appot. Kisebb részüknél már az adott csevegést is meg kell nyitni ahhoz, hogy jelezze az új üzeneteket.


Az én esetem óta több év telt el, de a címzett azóta sem kapta meg azokat az üzeneteket, azok elvesztek az éterben. Viszont azóta is figyelemmel követem az ismerőseim Viber -el kapcsolatos panaszait.


Én annakidején, még az üzenet eltűnés előtt többször jeleztem a fejlesztők felé, hogy túl sokat csúsztak az üzenetek, volt amit csak az alkalmazás megnyitása után jelzett, de csak annyit reagáltak rá (természetesen mindezt angolul), hogy telepítsem újra az alkalmazást, az megoldja a gondot, mire írtam nekik, hogy azon már rég túl vagyok, biztos nem nálam van a gond, mert több ismerősömnél is előfordultak ugyanazok a hibák, más típusú készüléken is. Erre már nem is reagáltak...


Az is érdekes, hogy az áruházban is többször ránéztem az értékelésekre, ott is sokan panaszkodnak, de ott is csak annyit reagál maximum a fejlesztőgárda, hogy telepítsék újra az alkalmazást. Mindez évek óta megy, de javítás persze nincs...


Sokan (az ismerőseim közül is) ezek miatt már váltottak is, vagy csak egyszerűen törölték az appot.

2020. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted lehetséges az hogy ha belemenne az én csevegésembe akkor vajon látná? Mert ha megérkezik az üzenet a telefonjára akkor is két szürke pipa van, na de ha csak egy az már kicsit aggasztó... 🤔
2020. aug. 28. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy a címzett Viber alkalmazása nem is próbálja az üzeneteket ellenőrizni, emiatt csak 1 szürke pipát látsz, de ha megnyitná az appot, vagy konkrétan a veled folytatott csevegést, akkor leellenőrizné az új üzeneteket az app. De az is lehet, hogy maguk a szerverek nem is továbbítják az üzeneted, vagy mint annakidején az én esetemben, téves visszajelzést is adhatnak...


Az a biztos, ha felhívod az illetőt és megbeszélitek a dolgokat.


Vagy ha tudsz más elérhetőséget, próbálkozhatsz más csatornán is...

2020. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!