Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek ajánlható egyáltalán A...

Kinek ajánlható egyáltalán A Sony Xperia 1 Mark II mobiltelefon, ha minden egyes teszt (már most újonnan) több tényezőben "nem a legjobb", kisebb hibáktól és rossz megoldásoktól hemzsegő telefonnak mutatta be? Emellett S20, 11 Pro árában van...

Figyelt kérdés
Valóban nem tudom még csak elképzelni sem, kinek érné meg egy négyszázezer forintos mobil, ha ennyire nem a legjobb már most...

2020. aug. 28. 10:55
 1/2 Stark2000 ***** válasza:

Ha jól tudom most jött ki a telefon, ergo ez a nyitó ára csak. Még bőven megy az lejjebb.

A kamera appot nézve azoknak, akik szeretik az ilyesmit és még sony pártiak. Én mondjuk bírom a sony kameráit, szerintem a telefon sem lett rossz. Azt nem mondom, hogy eladnám miatta a csúcs kompaktomat, de mindenképp jó képeket lehet vele csinálni, amennyi tesztet én láttam belőle.

2020. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Letesztelik 20 percbe, össze írnak róla minden sablon dumát, miben rossz, miben hiányos, aztán ezeknek a 98%-a használat alatt ki se jön egy átlag felhasználónál. Semmivel nem rosszabb, mint a Samsung, Huawei vagy iPhone. Ugyan úgy tudod használni bármire. Ezek a tesztek arra jók, hogy a sok marhaságot összehordják benne.


Aki Sony-s volt, az úgyis megveszi, a többiek meg vegyék a samsung huawei meg iphone tömeg cuccokat. A sony nem hülye, hogy egy lomot dobjon a piacra...

2020. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!