Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtmobil üzlet segítségév...

Használtmobil üzlet segítségével vagy magam adjam el iPhone 8 Plus készülékem?

Figyelt kérdés

A szükséges teendőket elvégeztük, a telefon törölve, függetlenítve, minden papírjával, dobozával, töltővel és zsír új papírral igazolt eredeti fülessel rendelkezik.

Érdemes beadni üzletbe eladásra átvizsgálás után? Ez esetben mekkora jutalékot számolnak fel?

Vagy sikerrel járhatok magánszemélyként is? Facebookos Apple csoportokban folyamatosan azt látom, hogy 50 ezerre próbálják lealkudni az egyébként teljesen jó állapotú telokat is.


A telefon kiváló állapotú Silver iPhone 8 Plus 64 GB, folyamatosan tokban és üveg fóliával volt használva. 90 ezerre gondoltam megnézve az átlag árakat.


Tehát megbízással eladva jobb/könnyebb vagy én magam adjak fel hirdetést?



2020. aug. 29. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen boltok áron alul vagy magas haszonnal veszik be csak a telefonod. Majdnem, mint a turi csak mégrosszabbul jársz. Ad fel a Facebook adok veszek csoportok egyikébe, vatera, jófogás... Ismerősöket kérj meg, hogy nem tudnak e valakit akinek kellhet.


Ha hónapok után se semmi akkor viheted a boltba.

2020. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg feltenni a facebook csoportokba, hasznaltalma.hu-ra, hardverapro.hu-ra, jófogásra, meg hasonló oldalakra. Jobb több vasat tartani a tűzre. :) A boltba tényleg csak legvégső esetben vidd be.
2020. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, megfogadom a javaslatokat.

Ez esetben már csak a beárazassal kell ügyeskednem, hogy ne csak “bojlereladó” típusúak jelentkezzenek érte.

2020. aug. 29. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg marketplacen kb mennyibe mennek és ahhoz képest árazd be a tiédet.

Leírásba érdemes beírni hogy nincs csere, vagy átutalásnál postázod csak

2020. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia én ilyet keresek épp. Küldenél róla képet privátban? Hátha én leszek a vevőd!
2020. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

saját magad!

sokar levesznek a boltban!

2020. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én azért tudok ellenpéldát is boltokra. 2 iPhone-omat is eladtam végül boltnak, mert csak nagyon minimálissal kevesebbet kínáltak érte, mint amennyit én szerettem volna kapni érte.


persze ez nem általános, meg ami biztos, hogy magánszemély biztosan jobb áron fogja megvenni. ahogy más is írta, előbb úgy próbáld meg, és ha sürgős vagy nem jelentkezik senki, akkor esetleg bepróbálkozhatsz egy boltnál.

2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!