Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Samsung...

Most vettem egy Samsung galaxy s10 et rendes márkakereskedésből és olyan mintha lenne rajta alapból képernyő fólia. Ezt elfelejtettem megkerdezni. Itt tudják erre a választ esetleg? Hogy van e rajta fólia.

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Mindegyik telefonon szokott lenni fólia alapból.
2020. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő szerintem az üvegfóliára gondolt, amit általában külön szerzünk be. Az szerintem nincs is rajta alapból, csak az, amit egyből lekapunk róla, mert le is kell.
2020. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most vettünk egy S20 plust. Aztán majdnem visszavittük, mert néztük, hogy mi az a fólia rajta, ami ráadásul a szélekre nem is hajlik rá rendesen (emúgy lehúzni nem lehet). Azt hittük, ránk sózott a Telenor valami 3 napon belül visszavitt, vagy online vásárlás során 14 napon belül visszaküldött készüléket, amire az ügyfél rakott egy fóliát, aztán meggondolta magát. De visszaemlékezve a külső, és a belső dobozról samsung matricát ott szedték le előttünk.

Aztán kerestem a neten fotókat, videókat, végül mindegyiken megláttam ezt a fóliát. Nem vagyok hülye, ezen nem volt lehúzó fül, mint a hátlapot védő fólián.

Ezen az unboxing videón látszik a fólia:

[link]

2020. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én rajta hagytam elől hátul a fóliát, had védje. Vagy rosszat csinálok vele?
2020. aug. 30. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a fólia csak a karcok ellen véd, ütődés ellen semmit nem ér. Vegyél üvegfóliát, ha akarsz, az megvédi az ütődéstől is. (A két széle problémás, mivel hajlított kijelzős a mobilod, így lehet, hogy lesz ott két szürke csík.)
2020. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!