Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone SE ( régebbi nem a...

Joell kérdése:

Egy iphone SE ( régebbi nem a 2020 as ) sokkal erősebb mint egy Iphone 5s ?

Figyelt kérdés
Igazábol tudom hogy 6s és felette... de nekem méret miatt és minden tulajdonságában megfelel..Játszani nem szeretnék a telefonon. de az ios rendszer nagy hátrányt jelent az 5s nél? Valamint a ram mérete.... Nekem a whatsapp, viber, messenger, netpincér.....szoval ilyen alkalmazásokra kell....Ha egy gyönyőrü állapotu,felujitott 5s-t vennék 98 % -os akksival nem lenne nagy hátrányban egy modernebb se vel szemben? (Alap felhasználásra)

2020. aug. 31. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
1 perc Google-keresés nem sokkal egyszerűbb és gyorsabb? "iphone se 5s" Idézőjelek nélkül. Ha nagyon szűkíteni akarsz, megadod hogy mondjuk 2018-ig érdekel.
2020. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Szia! Elvileg az Iphone SE Teljesítménye megegyezik az Iphone 6- éval ha jól tudom
2020. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérem valaki olyan is irjon választ aki komunikatív,nem ....... Akinek esetleg most van 5s iphoneja.. vannak e alkalmazások amihez már uj ios kell stb. :D
2020. aug. 31. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
1. vagyok. Bocs, nem olvastam el a teljes kérdést. Sajnos valóban nem tudok segíteni.
2020. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2-es vagyok, még annyit hogy a legújabb ios rámegy még
2020. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Iphone 5S nem tudja az NFC-t ( a 6 már igen ) Ez kell a legtöbb banki szolgáltatáshoz. Én ezért cseréltem le az enyémet egy Huawie re. Nem bántam meg...
2020. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nekem nfc nem kell :D köszi a válaszokat
2020. aug. 31. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 1. gen SE-ben a 6s belsősége van, tehát 2 generációval erősebb mint az 5s.

"az ios rendszer nagy hátrányt jelent az 5s nél?"

ha most nem is jelent, de biztosan hamarosan fog.

Az említett alkalmazásokat folyamatosan frissítik és a régebbi iOS verziókkal már nem minden esetben kompatibilisek. Az 5s-re már nem jelent meg az iOS 13.

whastappnak 9-es, a Bivertek 10-es iOS kell minimum

[link]

[link]

kicsit lejjebb görgetsz ott látod a kompatibilisát.

Sajnos nincs semmi garancia arra, hogy 1 év múlva ne legyen mondjuk iOS13 a minimális oprendszer előírva ezeknél az appoknál.


A ram mérete annyiból probléma, hogy az alkalmazásokat mindig újra fogja tölteni ha váltogatsz köztük.

2020. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi..hát én beválalok egy 5 s-t.. egy ev mulva pedig ha nagyon nem szeretne támogatni appokat akkor mar a 8 as iphone is olyan arban lessz hogy arra váltok :D most is tudnek de nem célom....
2020. aug. 31. 22:58
 10/10 anonim ***** válasza:
ok. ez jó megoldás! :)
2020. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!