Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont vissza...

Androidos telefont vissza lehet állítani a gyári beállítások előtti állapotba?

Figyelt kérdés
Ha véletlenül valaki a gyári beállítások visszaállítását kéri, de mégis kellenének neki a régi adatok, vissza lehet valahogy hozni a visszaállítás előtti állapotot?

2020. szept. 1. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastad mit írt? Rányomtál a gyárira, ott megkérdezte van e biztonsági mentés a felhőbe kép videó, szövegszerkesztő...


Így te egyedül nem fogod, de valószínű a szervíz se már, az összeset biztosan nem.

2020. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen ha biztonsági mentést készítesz,de ha google szinkron fiókod van az sem kell ,de fénykép stb. is a google fiókodban legyen fotókban.
2020. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fájlokra, hanem alkalmazásokra és a hozzájuk tartozó bejelentkezési adatokra lenne szükségem. :/
2020. szept. 1. 07:40
 4/9 Alex Fly ***** válasza:
A fontos adatokat a biztonsági mentésedből tudod visszaállítani.
2020. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinek a telefonját örökölted - és kiváncsi vagy adataira?
2020. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 köszi.. :D nem szoktam telefont örökölni, sajátom van, 2 is. A régebbiről lenne szükségem ezekre.
2020. szept. 1. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:
"alkalmazásokra és a hozzájuk tartozó bejelentkezési adatokra lenne szükségem." Megirnád ezeket az alkalmazásokat? Hátha igy kapsz még segitséget. Egyébként pályafutásom alatt ilyen óhajjal még nem találkoztam.
2020. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Akkor még nem találkoztál pl velem. Bár én tudom, hogy az alkalmazások adatait még gyárizás előtt kell(ett volna) kimenteni, amihez root jogosultság szükséges, ugyanúgy, mint azon adatok visszaállításához is az alkalmazásokba.


Kérdező és mások is:


Gyárizás után már nem lehet visszaszerezni korábbi alkalmazások adatait (bejelentkezési adatokat is beleértve). Épp emiatt szoktam kimenteni a bejelentkezési adatokat egy jelszó széfben, mivel a mostani mobilon nincs root -olva...

2020. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak tisztán a kérdést vesszük, akkor semmisítsd meg a telefont, az a gyári beállítások előtti állapot, mivel akkor a telefon nem is létezett 😂
2021. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!