Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 130ezres telefontok hány évet...

130ezres telefontok hány évet bírt ki? Kibír szerintetek 4-5èvet is?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Telefon tok vagy telefonotok? :D Nekem egy éves a telefontokom és 300ft.-ért rendeltem a wishről. Kicsit kopott, de még jó.

A telefon más kérdés, nekem az a tapasztalatom, hogy az okostelefonok mindegy, hogy androidos e vagy ios, kettő év után kezdenek el haldokolni, persze ebbe az is beletartozik, hogy én nagyon sokat használom, munkaeszköz. Nálam normális működéssel biztos, nem bírna 4-5 évet.

2020. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
telefonotok
2020. szept. 4. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a htc-m még mindig működik,5 éves, 140 ezerért vettem anno
2020. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, azt nem írtam,hogy aksit kellett cserélni egyszer 3 év után,és nyilván már nem jön rá frissítés,lassú ,de működik,nem egy nagy élvezet használni de pótnak jó
2020. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
130 EZER Forit??? Jól olvasom?
2020. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Jól olvasod, annyit írt. A 600 Ft-s flippes tokom fél év alatt kissé rojtolódik, úgyhogy én is fontolgatom, hogy veszek egy legalább 50-60 ezres tokot.
2020. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Ha a földhöz baszkodod nem fogja addig bírni. Ha rendeltetésnek nem megfelelően használod akkor eléggé megtud rövidülni az élettartama.


Ha rendesen vigyázol rá akkor simán kibír 4-5 évet vagy többet.


Aztán az akkumulátora fog legelsőnek behalni, de még előtte 1-2 év után fog történni olyan technika változás amit már nem fog tudni a telefonod hardver hiányában tehát évről évre egyre elavultabb lesz és egyre kevesebb szolgáltatás fog működni rajta.

2020. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
kibírhat 4-5 évet, ha vigyázol rá, de ugyanúgy el fog avulni, mint egy olcsóbb telefon. Valszeg 3, max 4 év múlva a 60ezer körüli telefonok olyan szinten lesznek, mint jelenleg a 130ezer körüliek, szóval szerintem jobban megéri olcsóbb telefonokat venni és sűrűbben váltani, mint drága telefont és nagyon ritkán váltani..
2020. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Idén vettem majdnem százharmincezerért, ha nem bírja négy évig, földhöz fogom csapni.
2020. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A családban egy Samsung Galaxy S6 Edge, ami nagyjából 5 éves, és elsődleges telefonként volt használva egészen most hétfőig. Nem mondom, hogy makulátlan, és szuper gyors, de bírja.
2020. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!