Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Esetleg antenna modul csere...

Esetleg antenna modul csere segíthet vagy ez alaplap hiba?

Figyelt kérdés

Adott egy samsung s8 telefon bármilyen sim kártyát raknak bele mindig ez az áthúzott kör jelenik meg amit a képen bekarikáztam.Ez lehet alaplap hiba csak úgy egyik napról a másikra?

[link]



2020. szept. 5. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad újraindítani a telefont. Akár antenna hiba is lehet, de nem lehet hogy kártyafüggő a telefonod? És csak bizonyos szolágtatóval jó? Vagy nincs véletlen letiltva a telefonod? Nincs bekapcsolva a repülőgép üzemmód?


Akár csatlakozási / érintkezési hiba is lehet.

2020. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Újra volt nem egyszer indítva,már vodafone meg telekomos kártyával is volt próbálva elméletileg független telefon vagyis hagyományos gsm boltban vásárolt.Repülő üzemmód sincs bekapcsolva,még egy factory resetre gondoltam de nem tudom az mennyit segíthet.
2020. szept. 5. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Fel van olda a kártya bevan ütve a pinkód?
2020. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/


Igen,mondom más szolgáltató kártyájával is próbáltuk. Ismerősömé a telefon azt mondta szerelő azt mondta neki,hogy alaplap hiba de csak így ránézésre mondta. De alaplap hibánál nem döglik le az egész telefon?

2020. szept. 5. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Vidd szervízbe.
2020. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Factory resettel már annyit elértem,hogy nem áthúzott kör van felül hanem a szokásos pálcikák de hívás indításkor azt írja ,hogy nincs regisztrálva a hálózaton viszont a térerőt mutatja
2020. szept. 5. 17:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez már haladás csak segély hívás kezdeményezhető tegnap azt se lehetett
2020. szept. 5. 17:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most megint nincs hálózati jel csak az áthúzott kör. Ez már lehet valami alaplap hiba?
2020. szept. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!