Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azokon a Huawei telefonokon,...

Azokon a Huawei telefonokon, amiken nem voltak Google szolgáltatások, most visszakerültek?

Figyelt kérdés
Nem követtem ezt az eseményt, mert engem nem érintett. Most viszont Huawei vásárlásában gondolkodom.

2020. szept. 5. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A fene se tudja mit akarnak.

Ne erőltesd ezt a márkát, inkább válassz másikat.

Mondjuk Xiaomi, vagy hasonlók.

2020. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MancsWolf ***** válasza:
100%
Nem. És nem is fognak. A szankció csak durvul egyre jobban. Tavalyi modellekig nézelődhetsz, ideiektől egyikn sincs -és nem is lesz- google.
2020. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy a többi kínai márkán még van
2020. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van elég jó telefon a piacon hanyagolja a Huawei, Xiaomi,Motorola,Samsung,stb mindnek vannak jó telefonjai amin garantáltan van Google szolgáltatás.
2020. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
#3 A szankciót nem azért hozta az USA, mert a kínai telefonok biztonságától félnek, hanem mert a Huawei szerette volna kiépíteni az 5G hálózatot, olcsóbban mint a saját USA-cégek csinálták volna, így gazdaságilag nem kedvező nekik, hisz külföldre vinnék a pénzt, nem saját lakosaiknak. Ezért találták ki a biztonsági kockázatot, és torolták meg a Play megvonásával is.
2020. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Új Huawei vásárlásában gondolkodom, eddig is Huawei telefonom volt, csak eddig nem érintett a dolog. Szeretnék maradni a Huawei-nél, nekem ez tetszik, ez a legkezelhetőbb számomra, soha egy panaszom nem volt rá teljesítmény téren sem. Nem szeretnék kísérletezni a többi márkával, mert ha nem jön be, kidobtam rá tízezreket. De akkor marad a régi Huawei telefonom, köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 5. 08:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
P30 Pro-ig van GMS, utána még pár kivétel van (P30 Pro New Edition, P30 lite New Edition pl...) ami szintén támogatott.
2020. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! P30pro! Nekem is az van! Nagyon jó kis gép!
2020. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!