Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostani Androidos telefonok...

A mostani Androidos telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Eddig iPhone párti voltam, de sajnos két és félév után elromlott a telefonom. Amíg nem veszek újat egy huawei p smart-ot használok és azt tapasztalom, hogy ahhoz képest nem olyan rossz ez az android. Szerintetek 2020-ban megéri androidot venni? Nyilván felső kategória.

2020. szept. 5. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Megbízható
Nem megbízható
Jobbak, mint két és fél éve
Nem változott semmi
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy megbízható ? Pár év után az akksi kuka de alapvetően még nem ment tönkre telefonom
2020. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Én mást tapasztaltam.

3 androidom volt.


Sony typo 2 év 11 hónap

Sony M4 AQua. 2 év 2-3 hónap

Samsung J5 2 év 4 hónap, fél év után szervíz, utána 1 év múlva mert nem ment rá a hálozatra bontotta, augusztusban be se kapcsol már...


Iphone SEt használok, jobb mint az android, mert 5 év minimum iOS update, az androidnál a 2016 os már nemhogy frissítést de a 6.0 már nem is támogatott, asszem idén már a 7 se lesz az.



Én 2015ben nem akartam Applet M4em lett, most Apple párti lettem.

2020. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Androidon belül a márkától más. Pl huawei az kevésbé megbízható, a Samsung meg megbízható
2020. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


“Samsung meg megbízható“


Ja, poroltót majd veszek mellé, ha újra androidos leszek.

2020. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ez a 3 telefon összesen nem került annyiba, mint egy iPhone és használtad őket több, mint 7 évig. Mi a probléma?

Én Galaxy S7-et használok, 4 éves telefon, az üzemidőn kívül sok gond nincs vele, az sem érződik a mindennapi használaton, hogy "csak" android 8 van rajta.

2020. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4es, egyszer történt a világon, amikor a nő azt mondta, hogy kirobbant a note 9. Azon kívül egyszer sem gyulladt ki, és valószinüleg a nő azt hazudta
2020. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve legalább pocophone F1 és még mindig gyors és jó előtte meizu mx4 ezt kb 5 évig akkor mar ne volt túl gyors de az olajba esés után már kamerája se volt :)


Én megint androidot vennék, de mindenki azt vesz amit akar

2020. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

2. válaszolót nem értem

typot énis használtam és az a telefon 40 ezer volt akkor vagy mennyi

igazából mindhárom android amit felsorolt egyikse volt csúcskategória

ez így bullshit xd

középről vagy még azallatiról váltasz csúcsra és azt mondod a csúcs jobb

homie why?

2020. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
ár érték arányban xiaomi tarol most
2020. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:

Mi lett az iphone-oddal, milyen típus, megkérdezhetem?

Egyébként felső kat. Androidokat is lehet használni sokáig, max nem lesz annyi ideig támogatott, mint egy iphone. Már csak az a kérdés, hogy elvagy-e az android rendszerrel IOS után.

2020. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!