Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet valahogy oldani,...

Meg lehet valahogy oldani, hogy a Google Assistant aktiválódjon kikapcsolt képernyőnél és fel tudja oldani a telefont?

Figyelt kérdés

Áttúrtam már minden beállítást, de nem találtam semmi ilyesmit. Van erre valami megoldás? Neten is próbáltam utána olvasni, de mások is csak keresték ezt a funkciót. Létezik, hogy ez tényleg nem létezik? Pedig ez lenne a leghasznosabb dolog, nem kellene a telefonhoz nyúlnom, ha csak valami egyszerű utasítást szeretnék, pld. mondja el a holnapi időjárást, vagy a jelenlegi hőmérsékletet, vagy ilyesmi...

Xiaomi Redmi Note 9, ha számít a készülék típusa.


2020. szept. 8. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A Siri meg tudja mondani, zárt képernyőn.
2020. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen érintetlenül nem kapcsol be.

Be kell kapcsolnod a képernyőt, de feloldani már nem kell, ott már kérdezhetsz és válaszol frankón (ehhez van egy külön opció amit be kell pipálni, hogy lock screen).

Feloldani nem lesz hajlandó a biztonsági zárat, egyszerűen azért, mert akkor könnyen feltörhetővé válna a telefonod. Érted, ujjlenyomattal lehet csak bejutni, de ha azt mondod, hogy "hey google, oldd fel a zárat" akkor feloldja? Nem túl biztonságos:D


Az nekem is hiányzik, hogy tök sötét képernyővel is lehessen parancsot adni, de igazából... így is nonstop lopja az adatokat rólad, kell az, hogy akkor is hallgatózzon, amikor semmi igény nincs rá? :D

2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!