Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sok telefonozás elveszi az...

A sok telefonozás elveszi az élet kedvem és nincs kedvem tanulni mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
ne telefonozz? :D
2020. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy szoktam le a telefonozásról, hogy olyan appot töltöttem le, ami pl 1 óra után kilép az előzőlegesen kijelölt alkalmazásokból. Vagyis érthetően:

Letöltessz egy ilyen appot, beállítassz egy időkorlátot, kijelölöd azokat az papokat, amikből az időzítő vége után kilépjen.

2020. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Üsd el a SIM PINt 3x. Nem lesz több gondod.
2020. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

#2-es vagyok

Vagy vegyél egy széfet zárd be a telefont, és add oda szüleinek a kulcsot, hogy ne adják oda, csak tanulás után

2020. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
95%

Tedd le a telefont! De komolyan. Az egész azért van, mert amikor telefonozol, akkor egyszerre nagyon sok inger éri az agyadat pl. játszol, social mediát pörgetsz vagy bármi. A tanulás meg sokkal kevesebb ingerrel jár és több munkába kerül az agyadnak. Tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy meghúzod a határokat, és elsőnek teszed a tanulást pl. megtanulsz valamit és csak aztán telefonozol. Sajnos tökre értem, hogy miről beszélsz, én is beleestem ugyanebbe a "hibába" és tényleg iszonyú nehéz. Néha telefonozás után annyira elfáradtam (ez nevetségesnek hangzik, de tényleg), hogy üresnek éreztem magam. Ha leteszed, pihensz kicsit és utánna meg odafigyelsz, hogy ne sokat lógj rajta, akkor az agyad egy idő után megint fogékony lesz a tanulás nyújtotta ingerre, mert az is több mint a semmi. Szóval tarts egy kis szünetet!

Az meg azért pluszban segít ha valamennyire érdekel valamelyik tantárgy, vagy ha motivált vagy. És a sport/mozgás is segíthet...menj el futni, vagy ha nem szeretsz akkor csak sétálj! Próbáld ki:) Hajrá!!

2020. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Főleg az #5ösnek

2020. szept. 9. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az 5-ösnek.

Ne csak bent ülj, mozogj, csinálj valamit. Csak azért telefonozol, mert unatkozol. Ha mozognál, nem unatkoznál.

2020. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 meszike91 ***** válasza:
16%
Idővel úgyis megunod.
2020. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

ne sírjá'!

tanulj, mert ostoba maradsz!

hol akarsz dolgozni? a szalag mellett napi 12-16 órát heti 6x minimál bérért?

vagy valami normális melót szeretnél ahol nem aláznak a földig minden nap többször?

tanulj!

tanulj nyelveket! legalább 1 felsőfokúd legyen érettségiig! legalább 1!

nem megy?

dehogynem! fog az menni!

2020. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ők megadják a tökéletes választ s kövesd!


https://www.youtube.com/watch?v=8zV45mt6rws

2020. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!