Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékel semmit az iPhome...

Nem érzékel semmit az iPhome 6 plus telefonom. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna esetleg valaki segíteni hogy hogyan lehet ios 10-et visszarakni a telefonomra? mivel kb 1 hete vásároltam a telefont használtan és az eladó mondta hogy ios frissítés elött tökéletesen működött az érintőképernyő most viszont semmire sem reagál (jelenleg ios 12 fut rajta).

Lehetséges hogy kijelző hiba de azért meg próbálom.

Előre is válaszokat előre is köszönöm!



#iPhone #kijelző #iPhone 6 Plus #iOS 10 #nem reagál a telefonom kijelzője #Régi ios visszaállítás
2020. szept. 11. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet az iPhoneokra régebbi rendszert tenni. Hibáa teszed fel a telefonra valahogy, em fogja az Apple szervere aktiválni.


iOS frissítéstől nem megy tönkre hardveresen semmi általában, úgyhogy szerintem más lesz itt a gond.

számítógéppel állítsd vissza gyári állapotra a telefont. (Az elérhető legfrisseb iOS-t fogja feltenni)

Ha akkor sem működik, akkor az érintés érzékelés nem működik a telefonon - értsd: hibás készüléket vettél

2020. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Tanulópénz.


Legközelebb nem veszel használt telefont. Drága az iPhone, de az is drága, ha átcsesznek. Egyébként a 6 Plus, de már a 7 sem éri meg.

2020. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Kukába való.
2020. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hibáa teszed fel a telefonra valahogy, em fogja az Apple szervere aktiválni."

pontosítanám a válaszom, bocsánat, gyorsan írtam. :D

szóval hiába teszel fel egy régi rendszert a telefonra valamilyen módszerrel - vessző - az Apple nem fogja aláírni (ez a hivatalos terminológia), tehát a telefont nem lehet aktiválni.

Mindig csak az adott készülékhez kiadott legújabb (6+ esetén a 12.4.6) és annál 1, max 2 alverzióval régebbi rendszer engedélyezett.

2020. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat akkor kicseréltetem a kijelzőt mert már nincs ötletem mit lehetne vele csinálni
2020. szept. 11. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti nem szoftverhiba, kezdjük ott. Kicsit megvezettek Téged, de ha megéri számodra, akkor cseréltesd a kijelzőpanelt.
2020. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!