Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-et szerintetek...

Iphone 11-et szerintetek érdemes venni, ha 2 évre tervezek telefont venni?

Figyelt kérdés
A 12es széria ára úgyis horribilis lesz, már használtan kapni normálisabb áron 11-eket.

2020. szept. 11. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak 2 évre? Akkor nem nagyon éri meg a 11, mert most jön majd neki az az időszak, amikor óriásit zuhan az ára, így sokat fogsz bukni rajta.
2020. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, szerintem megéri
2020. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem totálisan megéri. Persze, lehet érdemesebb várni, még megjelenik a 12-es széria, és csökken az ára.

Én is úgy vagyok vele, hogy összegereblyézem a pénzem nyárig / nyár végéig egy 11 Pro Max-ra, mert addigra jó árban lesz, és még mindig totál megfogja érni. A 12-es széria nem hoz olyan újdonságot - számomra - ami megérné megint azt a felárat érte, vagy hogy egyáltalán lemondjak a 11-es széria királyáról miatta.

2020. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ha azt nézzük, hogy még sok ember vásárol iphone 8akat használtan, meg X-et, 2évig bőven ellennénk vele. Pláne te a pro max-el :)


Megvárom az őszt én is, de nem hiszem, hogy lejjebb nyomja az árakat a 12 megjelenése. Régen se tette soha, hanem drágábban indított itthon :D

2020. szept. 12. 07:15
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

De, hidd el. Lejjebb fogja nyomni. ;D

Érdemes megnézni árukeresőn az iPhone XS árának alakulását grafikonon. Ahogy bejött az iPhone 11 széria, az XS ára rohamosan csökkenni kezdett, végül 300k alatt kötött ki.

Szóval ez most sem lesz másképp, csak kicsit várni kell vele. :D

2020. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de én használtan akarom venni...


használt árakat nézed, az xs is még ilyen 140-150ezer... 11 meg 180-200k


de ráérek én, várok még egy kicsit :) Hátha az euró árfolyama 200ft lesz karácsonyig :DD

2020. szept. 12. 08:17
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Jah, huh. :D Használt árakat nem néztem, én valahogy sosem mertem bevállalni a rizikót, hogy most vagy jó, vagy nem, így inkább újonnan veszem a telefonjaimat. 😅

Ettől függetlenül persze lehet, hogy a használt árakra is lesz valamelyest hatással a 12 széria.

2020. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyat kell venni, ami keveset használt, garanciális :) Én telefonokat, egyéb műszaki cikkeket mindig használtan veszek, túl nagyot bukik az ember rajtuk, és én 1-2 évente cserélgetem őket. Pl a mostani már 2 éve megvan, igaz ez egy huawei, de most úgy vagyok vele, hogy iphone-t akarok :)
2020. szept. 12. 08:21
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem lassan féléve van meg az XS-em, azt is újonnan vettem. :D

Egy valamit vettem használtan idén, az a videókártyám a gépembe, mert azt újonnan még mindig nevetséges áron tudtam volna megvenni, kb. annyiért, mint egy 11 Pro Max-ot. Mondjuk igaz, hogy ez be is vált. 😅

2020. szept. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha ennyiért megtudnád venni és jó állapot meg minden akkor simán megéri

énis kétévente cserélek teló

most vettem iphone se 2020 at 170 be

de 2 év múlva tuti váltok

2020. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!