Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BelindaCsillag-tól vett már...

BelindaCsillag-tól vett már valaki valamit vaterán?

Figyelt kérdés

Ipad- et készülök venni, (hogyha ki jott az ujes lentebb mentek az árak) az ipad air 3, 64 gb, csak wifi átlagban 180-200 k, de vaterán találtam egy hirdetőt aki bontatlanul, 120 ért adja, 1500 valamennyi vissza jelzése van, 99,valamennyi %-ban, de nem vagyok benne biztos,

Valki vett-e már tőle valamit? Ha igen milyen tapasztalatokkal?

Itt a link-

[link]



2020. szept. 12. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 1500 visszajelzése van akkor NEM MÉG NEM VETT TŐLE SENKI SEMMIT....
2020. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de nem vagyok benne biztos..."


Nem tudom, alaposan ismered a Vatera használatát?

Tudod, hogy ha a felhasználónévre kattintasz, akkor az ÖSSZES ÉRTÉKELÉSÉT elolvashatod.

Ha az értékeléseknél pl. a pozitívra kattintasz, akkor a pozitívakat is elolvashatod, ha a negatívra, akkor azt, stb.


Ha figyelmesen megnézed, van számlaadás is, tehát vállalkozó az illető.

Aztán van a Vaterán egy biztonságos vásárlás program, aminél, ha az eladó nem azt küldi, amit az oldalon leírt, akkor bizonyos lépések megtétele után a Vatera X ft-ig kártalanít (olvass utána, Biztonságos Vásárlás Program).


Az is kiderül az összes értékeléses oldaláról - ha figyelmesen megnézed, hogy igen sokára érkezik meg a termék, esetenként több hónap is.

Olvasgasd a Vaterát is, tanulmányozd, érdemes.

2020. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1#

Nem arra kérdeztem, hogy valaki vett- e tőle, hanem hogy valaki innen vásárolt-e és hogy milyen tapasztalattal.


2#

Nézegettem az értékeléseket, de mivel a legtöbb értékelőnek még nem érkezett meg a termék amikor véleményezték, nem sok mindent tudtam meg.

2020. szept. 12. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

"A termék vámon van. De MÁR TÖBB DOLGOT IS VÁSÁROLTAM az eladótól és mindig MINDEN TÖKÉLETESEN RENDBEN VOLT."


"Megjött ,itt van eredeti szép stb....egy biztos nem gyors de 100% hogy megjön"


"Minden rendben ment, a telefon kifogástalan, eredeti! (megérte rá várni)"


"A termék tökéletesen megfelel a leírásnak, a szállítási határidő elég hosszú, de az is összhangabn van a leírtakkal."



[link]

2020. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Maj amikor rádobják a 27 % áfát és 3-4% vámot, már nem lesz olyan olcsó
2020. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, szerintem Te nem ismered a Vatera működését: az eladó csak azon az áron adhatja, amit ott meghirdetett, nem tehet rá ezt meg azt...

csak a postaköltséggel növekedhet a fizetendő ár, de azt is fel kell tüntetni.


Ezenkívül legalább az aukció leírását olvastad volna el, mielőtt írsz: világosan leírja az eladó:

"Vámot én intézem neked nem jár plusz költséggel"

2020. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem már 10. hónapja, hogy nem jött meg a rendelt termék, szóval ez alapján én egyáltalán nem ajánlom, hogy vásároljon tőle bárki is.


Maximum az, aki tud várni minimum 6-10 hónapot, mert ahogy tapasztaltam ez sosem 3-4 hónapra jön ki.

2022. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem javasolom senkinek. Nekem több, mint egy évig nem érkezett meg a termékem. Végül visszautalta a pénzt legalább. 25 munkanapra vállalta a pénz visszafizetést, ki is várta, 26. napon utalt. Nekem még a vásárláskor pedig 3 napon volt átutalni, ezt annyira nem mondanám fairnek. Kommunikációval amúgy nem volt gond. Nagyon tömören válaszolt mindenre, de válaszolt mindig legalább. Bár esetemben a legtöbbször az volt a válasz, h nem tudja, hogy mikor érkezik meg a termék.
2023. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!