Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 pro-nal van valami...

Huawei P30 pro-nal van valami rendes üvegfólia? Mert az üzletekben egyáltalán nem kapni... Ez az UV-s ragasztós megoldás beválhat vagy, esetleg így baja nem lesz a készüléknek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatoknak örülnék, és esetleg valami jó oldalnak ahol tudok rendelni normálisat :)

2020. szept. 13. 09:44
 1/1 savanyújóska ***** válasza:

Egyelőre nem tudok én sem, de most rendeltem két félét, ha valamelyik beválik akkor be tudom írni ide. A jelenlegi is Kínából van, és hát a célját ellátja, viszont a görbületet nem találták el rendesen, ezért alul-felül és a sarkokon nem tapad rendesen, plusz gyanítom, hogy ott a por is be tud menni, mert mielőtt feltettem kifejezett precízen néztem át, és most elég indokolatlanul mélyen is van por. Viszont plusz pont, hogy oldalt stimmel, szóval nem lehetetlen megoldani, csak meg kell találni. (És ezek esztétikai hibák, használni egyébként jó lenne, ha nem nézne ki ilyen ótvarul.


Az UV ragasztós is jó lehet, olyar is néztem, csak azért nem rendeltem, mert tartok a felszereléstől (nem a telefont féltem, de amíg kb. 600 ft egy fólia, addig inkább megpróbálok pár sima ragasztósat.


Én AliExpressről szoktam rendelni, de az csak akkor jó, ha van türelmed böngészni az értékeléseket a képekért és arra is tudsz figyelni, hogy sokszor ugyanaz a konkrét termék 3-4 helyen is fent van (ezt a fos fóliát is vagy 3 helyen láttam, és észnél kellett lenni, hogy ne ebből rendeljek még egyet.

2020. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!