Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy minden oldalon lehet képernyőképet készíteni (okostelefonnal) akkor is, ha nem engedélyezi az oldal?

Figyelt kérdés
Számítógépen lehet, ez nagyon jó, de telefonon blokkolva van.

2020. szept. 14. 14:07
 1/7 Mr.Q77 ***** válasza:
21%

Persze, annyi képernyő fotót csinálsz amennyit akarsz és arról az oldalról amelyikről csak szeretnéd, ha tudod hogy az adott telefonnal hogyan lehet képernyőképet készíteni (általában valamilyen bekapcsoló+hangerő gomb kombináció.)


Ez ellen a welboldal nem tud mit tenni (valamit nagyon félreérthettél).

2020. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 A Chrome pl a Mentett jelszavak le képernyőképezését nem engedi.


Próbálj meg valami külső képernyőfelvevő alkalmazást.

2020. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd meg Chrome-ban az oldalt, majd a Chrome-ot tedd osztott képernyős vagy előugró nézetbe.


Vagy ha belinkeled, hogy melyik oldalról lenne szó, pár dolgot még megpróbálnék.

2020. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr.Q77 ***** válasza:
16%
Nem értem, a weboldal nem érzékelheti hogy te képernyőmentést (prtScr) végzel, hogy tudná letiltani a te Hardveres funkciódat? A telefonod/tableted pusztán rögzíti ami a képernyőn megjelenik, független annak forrásától. A kedvedért felraktam chrome ot mentettem egy jelszót és láthatóvá tettem és csináltam képernyő fotót. Jó az igaz hogy IOS ben kicsit más a dolog mint Androidban és lehet elbeszélünk egymás mellett ... ez esetben mea culpa.
2020. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 #4

nem is androidod van, minek kell hülyeségeket beirkálni?


Még egy meki appot se lehet leprintscreenelni, ha a házirend nem engedi

2020. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr.Q77 ***** válasza:

Nem írta ki a kérdező hogy android, én csak feltételezem hogy az mert IOS ben nincs ilyen probléma.


de rakjatok be pár linket (ha publikus) amit ti nem tudtok lefényképezni, kíváncsi lennék

2020. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6os.

Pl otp mobil app.

tegnapelőtt 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!