Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szakértők segítségét...

Eszter588 kérdése:

Iphone szakértők segítségét kérném. Létezik az,hogy a nagyobb tárhelyű telefonról azért nem mentek át csak a képek,mert egy kissebb tárhelyű telefonra váltottam?

Figyelt kérdés

IClouddal minden átment,kivéve a képeket.Az előző telefonom teljesen használhatatlan,és kontakthibás lett(de amíg valamennyire használható volt,direkt csináltam biztonsági mentést,és a képeket felküldtem Icloudba)így vettem nagyon gyorsan es használtan egy 16GB-osat (az előző 64GB volt) Minden átment,kivéve a képeket,ez a kis tárhely miatt van?

Illetve ha lesz egy új nagyobb tárhellyel rendelkező telefonom,akkor arra átkerülnek a régi képeim a kontakthibás készülékenről?



2020. szept. 16. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elég a tárhely, akkor át kellett volna mennie.
2020. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég volt a tárhely a képek számára?

Mármint értelemszerűen ha van mondjuk 25 Gb képed az nem fog letöltődni a 16 Gb-os telefonra (legalább is nem az összes).


De amennyiben volt elég tárhely a képeknek, akkor tuti, hogy valami más áll a dolog hátterében.

2020. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit részletezd!

mi volt bekapcsolva a régi telefonon? iCloud-fotókönyvtár vagy Fotóstream?

és az új - kisebb - telefonon?

mennyi iCloud tárhelyed van?

2020. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neem egy 65GB-os telefonról váltottam 16-ra és nagyjából minden fontosabb átment (kontaktok,jegyzetek stb..) csak a képek nem. A 16 GB-s telefonomra csak kb 500 kép fér, míg a régi, kontakthibás telefonomon kb 1000 valamennyi kép van.

A régi telefonom 3 pontban még működőképes, próbálkozom a biztonsági mentéssel,de 2017. szeptember 18.-at írja az utolsó biztonsági mentés időpontjának, de nekem az a célom, hogy a kontakthibás telefonomról minden átkerüljön (a képeket is beleértve) abba telefonba,amit kb 3-4 hónap múlva fogok megvásárolni (az 128 GB-s lesz) ,de kicsit félek,hogy ez nem fog összejönni, és valahogy mégsincsenek fent a felhőben a képek.

2020. szept. 16. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

értettem elsőre is a kérdésed kedves kérdező és minden erőmmel azon vagyok hogy segítsek, de ha nem válaszolsz arra amit kérdeztem akkor nem tudok.....

kérlek válaszold meg a 3-as kérdésben feltett kérdéseket

illetve még az lenne a kérdésem, hogy számítógphez hozzáférsz-e? mert ha ige, akkor oda is készíthetsz biztonsági mentést amit vissza lehet majd tölteni az új (128-as) telefonra.


Ha iCloudba szeretnél TELJES biztonsági mentést készíteni akkor - általában - nem elég az ingyenes 5 GB-os tárhely.

Ha csak iCloudba tudsz menteni akkor javaslom fizess elő az 50 GB-os tárhelyre (havi 299 forint) és ment el mindent oda. Aztán amikor meglesz au új telefonod akkor visszatöltesz mindent és lemondod az 50GB-is tárhelyet. 3-4 hónapra 1000-1200 forint szerintem nem sok arra hogy az adataid biztonságban legyenek.

2020. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!