Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a XIAOMI...

Miért van az, hogy a XIAOMI REDMI 9 64 GB készülékre a a MediaMarkt ad kettő év gyári garanciát az euronics pedig csak egy évet? Ha gyári akkor nem azonos idő kellene?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Az Euronics azért ad csak egy év garanciát, mert tisztában vannak vele, hogy a xiaomi egy hulladék telefon. Ezt onnan tudom, hogy van egy ismerősöm aki ott dolgozik és ő mondta ezt el nekem.
2020. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

minden nap fel fogod tenni ezt a kérdést?


alapból 1 év gari van a termékekre

a plusz 1 év az nem igazi garancia, hanem egyfajta biztosítás és csak annál az üzletlánál érvényes ahol vetted.

2020. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemjuteszembeeh válasza:
45%
a garanciát nem a telefon gyártó cég szabja meg hanem az eladó cég
2020. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

#1

Te megint az a szréletű vagy, akit nem szeretnek otthon? :)

Még mindig nem?


#2-nél a pont, egy év a gyári gari, a másik egy évet az üzletlánc állja.

2020. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Jól vagy még? Ilyent nem szabad mondani, mert itt mindenki tudja, h a Xiaomi a lejobb márka.


2. Én nem kérdeztem még ilyent. Amúgy mi ellen biztosít? Törés ilyesmi? Az első évben vihetem bármelyik üzlelánchoz ha meghibásodik?


3. Akkor miért merik kiírni mindegyik árusító, vagy miért nem koppintanak a körmükre, h ne írkáljanak zöldeket?

2020. szept. 17. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy mi ellen biztosít?"

az a biztosítási feltételekben van benne amit a vásárláskor fogasdz el.


"miért nem koppintanak a körmükre"

rákoppintanak. csak még mindig jobban megéri nekik behúzni néhány hülyét és kifizetni a bírságot.

az euronicst épp most büntették meg 45 millió forintra. az tudod mi? néhány nap alatt kitermelik, aztán folytatják a lehúzást.

2020. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a behúzás tulajdonképpen mit jelent? Amúgy melyik húzza be a hülyéket? Amelyik kettő év gyári garit ír vagy amelyik egyet. Illetv e miért húzza csőbe?
2020. szept. 17. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:

ha ott veszed meg ahol 2 év "gari" jár akkor már beis leetél húzva.

értsd náluk költötted el a pénzedet.

ennyi!

2020. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert csak egy évig vihetem vissza? Vagy a második évbe ők mókolják meg, h működjön?
2020. szept. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!