Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p smart 2019 vagy a...

Huawei p smart 2019 vagy a Xiaomi redmi note 9 a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Most szeretnék váltani, ez a két telefon a legszimpatikusabb, de nem tudom melyiket válasszam. Akinek valamelyik, esetleg mindkettő van/volt, az ha lehetséges írjon előnyöket és hátrányokat is

2020. szept. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Huawei-t csak akkor, h nincs szukseged a google appokra...
2020. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A P Smart 2019-en még vannak Google-appok!

De tökmindegy, mert a Huawei egyetlen előnye a jobb processzor, minden más viszont egyértelműen a Xiaomi mellett szól! Szóval ha csak ezek vannak, akkor Redmi Note 9, viszont én inkább megfontolnám a dolgot, eleve nem szívesen vennék MediaTek-processzoros telefont, és ennyi pénzért szerintem a Xiaomi Redmi Note 8T abszolút a legjobb!

2020. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!