Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger üzenet visszavonás...

Messenger üzenet visszavonás fél nap után?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a kérdésem, hogy ugye a Messenger alkalmazásban van ez a üzenet visszavonásos dolog. (10p-ig lehet visszavonni), de az egyik ismerősöm akinek iPhone 11 proja van, kb fél nap elteltével is vissza tudta vonni úgy, hogy nálam is torlodott. (Ramutattam mit töröljön nála, és nálam is torlodott.)


Az lenne a kérdésem, hogy ez hogy lehetséges?

Ilyenről még nem hallottam, vagy tudtam hogy van, csak a 10p dologról.


Köszönöm az értelmes, és segítő válaszokat! ♥️



2020. szept. 20. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nézd meg az ő válaszait,mert neki is ez a gondja.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy ideje - valamelyik frissítés óta talán - már vissza lehet vonni később is, csak ugye amilyen "profi" a fejlesztőcsapat, mindig csesznek odaírni, mi is frissült épp az alkalmazásban.


(Androidos telefont használok)

2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis nekem engedélyezi a 10 percnél régebbi üzeneteknél is, az "Eltávolítás --> Visszavonás" funkcióval az utólagos törlést.
2020. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most én is megnéztem, nekem is engedne visszavonni egy üzenetet, amit szeptember 3.-án küldtem, pedig nem állítottam át semmit, és a másik fél már vissza is írt rá. iPhone XR.
2020. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem én is, nekem is engedi droidon törölni. Én igaz, csak egy hetes üzenetet töröltem ki.
2020. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Lmao... Nekem is engedi, iPhone XS-ről. Gépről viszont már nem.
2020. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nekem gépen is engedi, a messenger.com-on.

2020. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 En a messenger asztali alkalmazast hasznalom, abban nem lehet. Bongeszobol nekem is jo, most mar latom.
2020. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!