Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire zavaró, hogy felül...

Mennyire zavaró, hogy felül jön ki a kamera?

Figyelt kérdés
Huawei p smart pro-t néztem, aminek felül jön ki a kamerája. Még senkinek nem volt ismerősök közül olyan telefonja aminél ilyen lett volna. Mik a tapasztalatok? Előnyök, hátrányok?

2020. szept. 23. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar.
2020. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem MI 9T-m van. Ez a legjobb. Nincs belógó szenzor sziget. Emiatt választottam. Így azt is tudom, melyik weboldal az, amelyik kamerát akar kapcsolni.
2020. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Pont ilyen telefont akarok venni, mert a telefon élettartama alatt max 3x használom az első kamerát. Az se érdekelne ha nem lenne egyáltalán.
2020. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Az enyémen alul jön ki, ja bocs, fejjel lefelé tartottam.
2020. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Vivo Nexem van. Egyáltalán nem zavaró, nagyon kényelmes, csak akkor jön ki a kamera amikor tényleg szükség van rá. Nincs szenzor sziget, amit én nagyon rondának tartok. Tudom melyik weboldal akar kamerát kapcsolni, egy alkalommal Google Fordító-nál a böngészős felületén spontán előjött a kamera.
2020. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem zavaró, kb 2 hónapja van meg :)
2020. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavaró, bár az arcfelismerés kicsit lassú (nem használom) de a teljes kijelző mindenért kárpótol
2020. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Szerintem jópofa, nekem tetszik ez a megoldás. Plusz egy mozgó alkatrész, ami remélem sokáig bírja, nekem tetszik.
2020. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!