Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kompatibilis-e Huawei Mate 10...

Kompatibilis-e Huawei Mate 10 lite telefonnal a Honor Choice TWS Earbuds Bluetooth fülhallgató?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem vagyok egy tech zseni, így tőletek szeretném megtudni, hogy kompatibilis-e a két készülék. Olvastam, hogy Bluetooth 5.0 van a fülhallgatóba beépítve, azonban az én telefonom már elég régi széria, azonban ameddig el nem romlik, addig nem szeretném lecserélni. Van okoskarkötőm, az szintén Honor és hiba nélkük kommunikál a telefonommal, azonban szeretnék a fülhallgatóval kapcsolatban is biztosra menni. Előre is köszi a válaszokat! Szép napot!

2020. szept. 25. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Működni fog, ne aggódj.
2020. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is működne
2020. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazatok lett, működik! :)
2020. szept. 28. 17:24
 4/4 petraa07 válasza:

Nekem Huawei P30 Lightom van és nem találja a füles. Nem tudom őket párosítani.:(

Valószínűleg csak béna vagyok. :D

2021. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!