Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne valakinek ötlete arra,...

Lenne valakinek ötlete arra, hogy a Facebook oldal tableten miért ilyen módon töltődik be ? Nincs meg a három sáv csak középen egy. Egy hete váltott ilyenre, és nem csak a saját készüléken.

Figyelt kérdés
[link]

#Facebook #Galaxy #hibás betöltés
2020. szept. 25. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fel van nagyítva az oldal. Nézd meg a böngésző beállításainál a nagyítást.
2020. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek ilyennek kell lennie
2020. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig olyan volt mint a pc-n frissítés után lett ilyen két Samsung tableten.

Kollégám Apple tabján maradt.

2020. szept. 27. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Tablet az még mindig nem pc. Tehát ilyennek kell lennie mivel az ujjaiddal irányítasz nem az egérrel. Pc-n is majdnem ilyen lett. De mégis pc-s maradt.
2020. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ha nem is lett szándékosan felnagyítva, még le lehet általában venni pl. 90%-ra, akkor szerintem bejön az egész, bár az beállítás-, vagy böngészőfüggő, hogy ezt globálisan, vagy oldalanként kezeli.
2020. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem böngészőn keresztül ilyen(ott rendesen megvan a 3 sáv) hanem a Facebook app.amit az áruházból töltesz le.
2020. szept. 27. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Oldal alatt weboldalt értettem...
2020. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!