Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a telefonom...

Miért van az, hogy a telefonom kifogyott a tárhelyből? 8 MB a belső tárhelye. Csak két alkalmazás van letöltve, a fotók sem foglalnak sok helyet. A frissítéseket már hónapok óta nem képes letölteni a telefonom.

Figyelt kérdés
Mindig kiírja, hogy nincs elég tárhely. Ez mással is előfordul? Lehet köze ahhoz, hogy csak 8 MB a belső tárhely? Ez egy olcsó telefon, ha legközelebb drágát vennék, ilyesmi nem fordulna elő?
2020. szept. 26. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

8MB?

Részleteznéd egy kicsit?

pl. milyen telefon...

2020. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pontosan milyen telefonról van szó?

Valószínűleg nem 8 Mb-ot, hanem 8 Gb-ot szerettél volna írni, ugyanis a 8 Mb az manapság már nagyon kevés. Némelyik zeneszám is többet foglal 8 Mb-nál, hát még az alkalmazások!

2020. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, GB csak elírtam. :D Na, ennyit értek én hozzá. Motorola a típusa. Már 4 éves. Most, hogy jobban megnéztem mit ér erről a teló, azt jelzi, hogy valójában a belső tárhelye csak 4,54 GB, mert a többit az Android OS foglalja el.
2020. szept. 26. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kevés tárhely biztos gond.


Drága telefon nem kell, csak nagyobb legyen a tárhelye, legalább 64 GB.

2020. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, hisz azért vagyunk itt, hogy segítsünk.


Valószínűleg a gyorsítótárban található szemét is rengeteg helyet foglal.

Ezt a beállításokon belül, a tárhelynél tudod kiüríteni.

Ez csak hulladék, amit különböző alkalmazások hagynak maguk után (Facebook, Messenger, Viber, YouTube, satöbbi). Tehát a személyes fájlokat ez nem fogja érinteni.


Amit még javasolni tudok, az egy alkalmazás, amely az SD Maid névre hallgat. Nagyon jó tisztító alkalmazás, ami néha csodákat tud művelni egy-egy készülékkel.

2020. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos manapság a 8 Gigabájt már nagyon kevés, mert egyes alkalmazások rengeteg helyet foglalnak.
2020. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy 64 GB-os teló tárhelye mennyi idő alatt telik meg. Ha tegyük fel egyáltalán nem tárolok rajta fotókat, videókat, zenét, abszolút semmit.
2020. szept. 26. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
64 GB-al elég sokáig elleszel, ha tényleg nem akarsz semmit sem tárolni rajta.
2020. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy az appok használnak el 3,61 GB-ot (ezek gyári appok, nem én töltöttem le őket 1 kivételével. Nemrég még kettő általam letöltött volt, azóta töröltem az egyiket.) A cached data pedig csak 3,08 MB. Ez tényleg MB. Ilyen keveset talán törölni sem érdemes, igaz? Köszönöm amúgy a segítséget mindenkinek.
2020. szept. 26. 20:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem motorolám van igaz ez 128 GB háttértár van és ùj telefonon elötte lenovom volt 16gb háttértár volt az 4 éves volt és sajna bármit csináltam végén semmi nem volt jó.most pót telefonként el van rakva .


Én lecserélném helyedben egy ùjabb fajta Motorola abból is 64gb vagy 128 GB lenne jó azt nem tudnád kinőni egy darabig .

2020. szept. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!