Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez vicc Galaxy...

Szerintetek ez vicc Galaxy A71 nek Gorilla Glass 3 uvegvedi ennyi pénzért? Amikor kijött nagyon meglepődtem hogy ennyi pénzért hogy képesek Gorilla Glass 3sal ellátni ez még rablás szerintem ennyiért

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

A Samsung mindig is híres volt a túlárazásról.

Pluszba, képes egy elavult technikát új köntösbe eladni.

Nekem A7 2018 van. Szemrebbenés nélkül kiadták ezt a telót is sima micro USB csatlakozóval, gyorstöltés nélkül.

Már 2 éve is alap volt az USB-C szinte mindenhol.

2020. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez a gorilla glassos dolog teljesen mind1, leejted és betörik. Minden telefon olyan, hogy tok és fólia szigorúan.
2020. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon egyszerű, ne vegyél olyan dolgot, ami nem tetszik.
2020. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

nahát nahát... ilyen kérdés is van ahol nem az epölt savazzák?

el is mentem gyorsan mielőtt törlik! :D

2020. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Miért ne lenne? :D

Szinte minden telefonos kérdésnél beírja valaki, hogy csak az iPhone és mindenki nyomorgó lúzer, akinek nem az van :D Csodálkozom, hogy még nem láttad.

2020. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!