Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék újra belépni a...

Hogyan tudnék újra belépni a facebookomba?

Figyelt kérdés

Iphone-om van és a facebook letiltott az elmúlt napokban.

Mit tudnék tenni, hogy újra beengedjen?

Se a messenger se a facebook többet nem enged be másik fiókkal. Nem is az a fontos hogy a letiltott fiókom visszakapjam, hanem hogy újra telefonról is tudjak facebookozni. Csináltam egy teljes visszaállítást azaz alaphelyzetbe állítottam a telefont és ezután sem enged be :(

Bárki bármi okosságot tud, hogy mit kéne tegyek?:(



2020. szept. 28. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy olvastam, hogy a telefont magát (az azonosítóját) tiltják le, tehát arról a telefonról nem fogsz tudni semmilyen fiókkal belépni.


amúgy mi ez a nagy kitiltási hullám? minden nap van erről 4-5 kérdés...

2020. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
E-mail-t nem küldtek róla, hogy esetleg csak 30 napra szóló tiltásról van szó például?
2020. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kaptam semmilyen emailt, elküldtem nekik a személyim, mert azt kérték. Ez volt pár napja, de szerintem annak a fióknak annyi :(

A telefonos facebook foglalkoztat inkább. Én igazából nem is tudom miért tiltottak :/

De amúgy meg miért tiltják a telefon azonosítóját? Mármint ez miért jó egyáltalán.. oké hogy a fiókom örökös tiltást kap de a telefon is????

2020. szept. 28. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:
De e-mail sem jött róla hogy egyáltalán tiltottak vagy bármi ilyesmi, továbbra is kapom az e-mailemre a leveleket hogy kinek van szülinapja meg hasonlókat.
2020. szept. 28. 19:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg azt is hallottam hogy Androidon nincs ilyen probléma, csak iPhoneon
2020. szept. 28. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Probalj eloszor geprol v. laptoprol belepni. Ha nem tudsz az azt jelenti, hogy a fiokodat tiltottak le, nem a telot. Ha be tudsz lepni akkor ezutan lepj be teloval. Ha igy se, sztem varjal kis idot, mert a legtobb emberkenek mostanaban 3 napra tiltottak le. Es ne sokat kiserletezgess mert az ossze vissza probalgatas csak megzavarja a FB serveret.
2020. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fióktiltást kapott - mivel azt írta: személyit kértek tőle.
2020. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet a "fiókkal együtt" az "eszközt is valahogy tiltani tudják", hogy új fiókot se lehessen létrehozni rajta, bár elképzelhető, hogy előzmények teljes törlése után (sütik is, minden) létre lehet hozni majd új fiókot.
2020. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!