Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra rádióprogramot...

Iphone-ra rádióprogramot keresek, ajánlanátok egy bevált, jól használhatót?

Figyelt kérdés

Eddig a "tune in radio" tűnik a leghasználhatóbbnak, viszont rögzíteni nem tudok vele, az pedig jó lenne. Az androidon amikor használtam, ott felvette ha akartam, itt viszont nincs erre opció.


Esetleg valami jobbat ismer valaki?



2020. szept. 28. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
a képernyőfelvétellel fel lehet venni
2020. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

TuneIn-nél ha fizetsz érte, hogy ne legyenek hirdetések, akkor se tud felvenni? (nem a "TuneIn Premium" funkcióra gondolok, amit mindig bedobál és valami párhavi előfizetést jelent).

Radiobox (sajnos nem tudom, felvenni tud -e), MyOnlineRadio (erről se tudom tud -e rögzíteni)

Régebben volt egy "Magyar rádió" vagy "magyar rádiók" nevű alkalmazás, ebben gondolom csak pár rádió van és sajnos felvételképes funkciót ennél se tudok hogy tudja -e.

2020. szept. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egykaptafás vacak mind. A tune inből most vették ki a rögzíthetőséget az egyik megjegyzés alapján, gondolom. Azért nem látom sehol se nyomát. Pedig pont az volt a jó enne androidnál. Dehát... ész az nincs.
2020. szept. 29. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz jót, írd majd meg nekem is.
2020. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan alkalmazás, ami egyfajta "világrádió" szerepet tölt be, egy földgömb a logója, a pontos nevét nem tudom, de ha jól emlékszem a "radio" szó szerepel a nevében, hátha az tud felvételt is.
2020. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy alkalmazás, remélhetőleg ez tud hasonlót, bízom benne hogy a nyelv jól jelenik meg iPhone-on és azt is remélem hogy magyar App Store-ból is tölthető.

[link]

2020. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez sem jó, ott a record a hanglemezt jelenti, és full orosz :)


Egy radiosure lenne a legjob, de az csak számítógépre elérhető

[link]

Semmi giccses hülyeség. Mármint alapból, mert el lehet értelmetlenül cseszni skines marhasággal azt is, de alapból teljesen kopasz.


Viszont ekeserítő, hogy semmi ilyen nincs iphone-ra, csak egykaptafás hulladék hulladék hátán.

2020. szept. 29. 14:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Találtam egyet!!!

Audials

https://www.youtube.com/watch?v=VR5CX7SdGIA

Kicsit nyakatekerten el van benne dugva... és természetesen nem lehet kiszedni... így nem az igazi.

2020. szept. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!