Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszolgáltatót váltottam...

Telefonszolgáltatót váltottam hó elején? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem akartam, hogy túl hosszú legyen a kérdés. Szóval már hó vége van, de még nem vonták le a pénzt azért a 7 napért amíg még a régi szolgáltatónál voltam. 30-án szokott levonásra kerülni, de előbb ki szokta írni a bank appja, hogy mennyi lesz. Vajon mikor vonják le? Fixet fizetek, gondolom nem engednek el egy hetet, hanem megfizettetik azt a 7 napot is (vodaphone).

2020. szept. 29. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is fogják, mivel a havidíjat előre fizetted, forgalmi díjakat utólag.


Inkább túlfizetésed keletkezhetett.

2020. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan hova mentél. A Telekomnál utólag fizetsz, ők még egy tört hónapot terhelni fognak, ha tőlük mentél el. A Telenor, a Vodafone és a Digi előre számláz (azaz klasszikus előfizetés, mert előre fizetsz és aztán használod). Ha tőlük mentél el, ők jóváírni fogják a fel nem használt időt. Ha maradt más szolgáltatásod náluk, arra jóváírják, annyival kevesebbet kell fizetni. Ha nem maradt, az ügyfélszolgálaton kérni kell a maradék összeg visszautalását.
2020. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!