Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnetem?

Miért nem működik a mobilnetem?

Figyelt kérdés

A napokban csináltam gyári visszaállítást és szoftverfrissítést a telómon (sony xperia xa ultra) és azóta nem tudom használni a mobilnetem. Nem a simkártya a hibás, már leteszteltem másik telefonban. Bekapcsolom a netet, ahogy eddig tettem (LTE és mobil adatkapcsolat gomb) de hiába van bekapcsolva, offline vagyok. Pedig 15 GB netet kellene lefogyasztani... Beállításokban még néztem sokmindent, nem működik egyszerűen.


Googlen is szétnéztem, ott írták, hogy kapcsoljam be a repülő üzemmódot majd kapcsoljam ki a készüléket, de nem jött be. Frissítettem a hálózati beállításokat, megnéztem más hálózatüzemeltetőt, be van kapcsolva az adatforgalom és így se működik. Valaki tudna segíteni? Volt már hasonló valakinek? Nem akarok holnap szervizt is beiktatni mert nincs rá időm. :/



2020. szept. 29. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Pannonos vagy Westeles vagy?
2020. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
APN-t be kell állítani. Ezt a SIM első behelyezésekor automatikusan letölti, azaz a szolgáltató ráküldi a telefonra, de ez már nem az első behelyezés a szolgáltató szerint, de a reset miatt a telefonban nincs benne. Manuálisan kell beállítanod, a szolgáltató honlapján vannak ah adatok.
2020. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem szokott lenni hogy én(??) vagy magától kikapcsolja a beallításoknál az adathaznalatnak a mobiladatot

Ha újraindítod nem segít?

2020. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második nagyon köszönöm, az volt a hiba. Pontosan még most sem értem mit csináltam, de működött! :))
2020. szept. 30. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!