Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rontja ennyire le az...

Miért rontja ennyire le az érintésérzékenységet az üvegfólia a telefonomon? Milyen üvegfóliát érdemes venni Samsung Galaxy A71 készülékre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma jött meg a 9H-s üvegfólia, amit rendeltem a telefonomra, fel is raktam, de rettentően nehezen érzékeli a képernyőn ha nyomkodnék valamit. Mivel az üvegfólia még vastagnak sem nevezhető(0,26mm), nem tudom mi okozza ezt a problémát, vagy egyáltalán mit kezdjek ezzel. Nagyon megnehezíti a telefonom használatát, valószínű le is fogom szedni. Sajnálom, mert ez így rettentő nagy pénzkidobás volt(5000Ft).

Esetleg valaki tudna javasolni márkát, hogy milyen üvegfóliát vegyek? És ne járjak úgy, mint most, hogy egy rakatot költök rá, de megy a kukába?



2020. szept. 29. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik telefonba belehez állítani a beállításokba hogy fólia van rajta, ilyenkor érzékenyebb lesz
2020. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kijelző beallításoknál át tudod állítani az érzékenységet
2020. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, megtaláltam a beállításokban, köszönöm a segítséget!
2020. szept. 29. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
De, hogy gyárilag miért nincs rajta az a vacak...
2020. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 5 meregdrága elhajított üvegfólia után majdnem egy éve használom boldogan mindenféle műanyag szar nélkül a telefonom. Mikor eldobtam az utolsót, akkor tűnt fel, fólia nélkül milyen gyönyörű, kontrasztos képet ad a telóm.
2020. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az első után ami csak addig volt rajta amíg ki nem mentem vele a napra, leszedtem és megállapítottam, hogy egy kalap szarság. Azta sincs rajta, semmi értelme. Egy szemüvegtokban tartom a telefont, nem a telefon tart engem.
2020. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!