Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra a telefon...

Miért indul újra a telefon amikor a Facebook app-ot használom?

Figyelt kérdés
Legfrisebb Android van rajta, a Facebook is a legújabb. A telefon is új(Samsung S10+). Nagyon idegesítő. A facebook-os videóknál indul újra főleg. A facebook lite-ban isezt csinálja. A facebook alkalmazásal lehet valamilyen probléma? Várjak, amíg ki nem javítják a facebooknál a hibát egy új verzió frissítéssel. A telefonnal nincs probléma. Szervízben is volt.

2020. okt. 3. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanezzel a telefonnal soha nem tapasztaltam ezt.
2020. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik egyedül én fogtam ki egy "hibás" modellt...:( Más felhasználói fióknál is ezt csinálja. Érdekes, hogy eddig csak a facebook alkalmazásnál jelentkezik ez a random újraindulás. Valamiért nem szereti. Már mindent próbáltam factory reset stb.
2020. okt. 3. 14:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet több terhelést kap ettől az alkalmazástól a telefon mint egyéb más alkalmazásoktól, vagy valamivel "rejtetten összeakad" az alkalmazás - ahogy volt már rá példa közelmúltban.
2020. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos most már ez a spontán újraindulás már a chrome webböngészőben lejátszott videóknál is előfordul. Nagyobb a baj mint gondoltam.
2020. okt. 3. 15:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez esetben visszavinném a szervizben, csináljanak rajta terheléses tesztet. Filmet nézek youtubeon meg hbo go-n ezzel a telefonnal, bírnia kéne.
2020. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szervizbe vidd, részletes kinyomtatott leírást mellékelj a telefonhoz a hibajelenségekről.
2020. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szoktad frissíteni a mobilt ha nincs autómatikusan? És az alkalmazásokat szoktad? Ebben az esetben a youtube.?
2020. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

elfogy a memória, vagy túlmelegszik a processzor.

ha a túlmelegedés a gond akkor én elvinném szervizbe.

a telefonokban is van hűtés! akkor is ha ventillátor nincs! a processzor hőjét kivezetik a telefon külső részére. Ha ez a rendszer nem működik rendesen, simán túlmelegedhet

2020. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vidd szervizbe!
2020. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyszer már volt szervizben, és az a baj, hogy nem állapítottak meg semmilyen hibát. Normálisan működött, állítólag egyszer sem indult újra, vizsgálgatták, teszteket csináltak stb. Így visszaküldték. De ezek szerint küldehetem újra oda vissza. A fenébe!

Minden friss rajta, az op. rendszer is és az alkalmazások is. Mondjuk ezt nem éretem, de a youtube-al eddig nem volt gond.

Csináltam Passmark Performance Test Mobile tesztet, ott sem szokott újraindulni. Ha túlmelegedés lenne, akkor azt a szervizben észlelniük kellett volna. Nem tudom.

2020. okt. 4. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!