Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időnként szoktátok...

Mennyi időnként szoktátok cserélni a telefonszámotokat?

Figyelt kérdés
Van köztetek aki gyakran megteszi ezt? Ha igen akkor miért?
2020. okt. 3. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 számom volt életemben.

2001 óta van meg a mostani

és azért cseréltem, mert nem enedték még akkor az első számomat hordozni.

2020. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

En akkor valtottam legutobb, amikor szolgaltatot is csereltem.

Egyebkent nem szoktam cserelgetni, mert minek.

2020. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2003 óta ugyanaz
2020. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az ősidőkben mindig szolgáltatótól vásároltam új telefont, akkor kaptam új SIMet is. Volt, hogy a munkahelyemen kaptam korlátlan használatra telefont, így nem volt szükségem a saját számomra. Én mindig cserélgetem a számaimat, akivel telefonon beszélek, annak mindig megadom az újat.
2020. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Nekem is a 2000-es évek eleje óta van ugyanaz a számom. Előtt volt egy másik, de az nem saját volt, csak kaptam egyet telefonnal, csak az előfizetést kellett állnom. Egy ideje van egy másik a sajátom mellett, ami céges, de eszem ágában sincs a régit eldobni. Számhordozással akkor sem kellene eldobni, ha szolgáltatót váltanék.
2020. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

te kérdező.... te nem ugyanaz vagy aki heti rendszerességgel változtatja a telefonszámát?

volt itt egy kérdező aki ezt tette.... nem kedveltük....................

2020. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az a számom 10 éve és ha nem csődől be a Telekom az is marad.
2020. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2004 óta van meg, előtte volt egy másik, szolgáltatóváltás miatt változott, akkor még nem volt számhordozás, így a Pannon GSM-től a T-Mobilehoz menve megváltozott. Azóta megvan, folyamatosan a Telekomnál. Májusban tervezek menni a Digihez, de most már van számhordozás, így egyszerűbb, ezért marad.
2020. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt az ős időkben egy Pannonos számom de azt én később le cseréltem Tesco mobilra azóta Tesco mobil megszűnt de telefonszám maradt csak Vodafone lett illetve most már van mellette egy német számom is költözés miatt.
2020. okt. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éve ugyanaz a számom.
2020. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!