Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éves Huawei p9 liteomat szeretném lassan lecserélni. Iphonera kíváncsi lennék, de irreálisan sokba kerül a tudásához képest, nekem nem éri meg. Kinéztem a Google Pixel 4a-t, sajnos itthon nem forgalmazzák. Tudtok megbízható helyet ahonnan beszerezhetném? Örülnék ehhez hasonló más telefon javaslatoknak is. Fontos lenne számomra a jó anyaghasználat, jó kamera, kb 3-4 évi használhatóság kb 150k-ig.

2020. okt. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg ismét Huaweire adnád a fejed akkor bátor szívvel tudom ajánlani a Huawei nova 5t-t (kb 95.000 forint).Jó pár hónapja használom és szerintem egy nagyon megbízható , jó paraméterekkel rendelkező telefon. Vagy akár ott van a Huawei P30 (árukeresőn legolcsóbb helyen 148.000 forint)amivel szintén lőhetsz mellé. Esetleg Xiamoi. Ettől a gyártótól a Xiaomi Poco F2 Pro-t. Érdemes ránézni a Tech2 illetve az AnonimInc youtube csatornára. Ezeken rengeteg telefon le van tesztelve és látod is mit kapsz majd.
2020. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ha már egyszer te is Huawei es vagy akkor .

Én egy Huawei y 5 prime 2018 telefont használok már lassan 2 éve .

Ezután valószínűleg egy Huawei p40lite vagy p40lite 5g a nagyon esélyes

De nics kizárva a sima p40

2020. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a Google cuccokról nem szeretnék lemondani. :/
2020. okt. 7. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha értem hát akkor szerintem neked a jó választás egy

Huawei p30

[link]

2020. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekel szívesen segítek. Külföldön élek(Németorszá), itt kint van is. Nem kell semmilyen vámot fizetned,max a postázást. Természetesen mielőtt a rossz akarók írnának minden megbeszélnénk Skypeon vagy ahol neked jó. Személyes adatok átadásával stb hogy véletlenül se merüljön fel a másik átverése. Hidd el vannak még segítőkész emberek.


Pixel 4 345,2 euro


Pixel 5 613,15 euro plusz kiszállítás hozzám 5 euro körül szokott lenni, meg a posta olyan 10 euro szerintem. Ha gondolod írj és felvesszük a kapcsolatot.

2020. okt. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!