Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány hónap múlva esedékes a...

Néhány hónap múlva esedékes a telefon vásárlás. Eddig androidot használtam, viszont most almás telefont szeretnék. Leginkább a: 8, X, 11 SE 2020 modellek nyerték el a tetszéseim. Mi a tapasztalat ezekkel a modellekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Illetve mivel kell még számolnom, ha androidosként áttérek almás telefonra? Köztetek volt olyan, aki apple telefonról áttért androidra vagy fordítva?

2020. okt. 7. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ezek közül 11-et ajánlom leginkább. De ha nincs sok vagy semmi olyan adatod, mint fontos képek, akkor nyugodtan válthatsz. Ha meg vannak olyan képek, akkor meg sd kártyára mented le a képeket és átrakod iphone-ba.
2020. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

#1 SD kártyára mentheti, hisz nem tudja belerakni iPhone-ba.

Btw, én tavasszal cseréltem le az androidos telefonom egy iPhone XS-re. Totál megérte, nagyon szeretem. Gyorsabb, pörgősebb telefon, mint az elődje volt. :)

Bátran ajánlom neked is, vagy esetleg a 11-es (max. SE 2020) lehet még jó választás a felsoroltjaid közül.

Hidd el, nem fogod megbánni a cserét. Én sem bántam meg.

2020. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jövő héten jelenik meg a 12. Most már várd meg.
2020. okt. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 tudtommal nem lehet berakni SD kártyát iPhone-ba, meg több androidos telóba sem. Az adat meg kép átvitel a legkevesebb. Ettől független köszi a válaszod


#2 Örülök, hogy ezen a véleményen vagy :) én is pont ezért szeretnék váltani almára, mert ha igazak a szóbeszédek, akkor nem lassul be annyira mint egy android meg nem fagyogat be. A felsoroltak közül az X/XS nyerte el leginkább a tetszésem :)


#3 Pár hónap múlva lesz esedékes a telefon vásárlásom. Diákként a saját pénzemet kuporgatom össze, nekem teljesen jó lenne bármelyik modell azok közül, amiket korábban említettem. Pusztán egy jó, gyors telefont szeretnék, ami belefér a keretembe.


Továbbra is várom a véleményeket/válaszokat :)

2020. okt. 8. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

a 8 at és az x et nem értem miért akarod megvenni

főleg h ott az se 2020 amit énis használok és egy nagyon jó telefon

11 en énis gondolkodtam de 290 ért a konkurencia jobb

2020. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az X-el (vagy inkább az XS-sel) semmi baj nincs, nekem is speciel jobban bejön, mint az SE 2020. Főleg, hogy most is már harmadik napja nem kell töltenem.
2020. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem azt mondom h baj van az x el meg az 8 al

csak azt h minek

max ilyen apro pénzért

de én jómagam már hanyagolnám

2020. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
58%

Szia, ha még érdekel, akkor én mondhatok véleményt. Tavasszal cseréltem le én is a telefonom, és öt év android után váltottam ios-re. Mondanom sem kell, én nem bántam meg. Vannak funkciók, amik hihetetlenül hiányoznak, de valamilyen szempontból sokkal kényelmesebb az iphone, mint az előző készülékeim. Hidd el, pár nap, és átszoksz majd, nem annyira vészes a helyzet. Nekem inkább az okoz gondot, amikor egy android van a kezemben. Nem nagyon más, de megszokod a kényelmi funkcióit.


Nem biztos, hogy neked be fog válni, de nekem nagyon tetszik, és ajánlom. 11-em van, és én szeretem, de ott van tesóm, aki négy éve bűvöl egy huaweit és az is tökéletesen jó neki, nem bírna váltani. Embere válogatja

2020. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!