Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomból kivettem az SD...

A telefonomból kivettem az SD kártyát és az újba berakva nem ismerte fel és elkezdte formázni, gyorsan kiszedtem belőle. Valahogy vissza lehet állítani a képeket amik rajta voltak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Számítógépre átalakítóval dugva nem látom a kártyát
2020. okt. 8. 20:06
 2/9 anonim ***** válasza:
számítógépre kell egy recovery program. azt talán megtalálja még rajta a dolgokat.
2020. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szükséged lesz egy visszaállító programra.

2020. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam rá, de nem tudom milyen kell.

Azt tudom használni úgy is, hogy a pc-m nem látja a kártyát?

2020. okt. 8. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:

GetDataBack szektorszintű olvasást is tud számítógépen azt hiszem és megoldja.

Ha majd látod esetleg már a kártyát, ne írja kártyára, ne oda tedd vissza a képeket, tehát ne oda állíts vissza semmit, másik telefonba se tedd vissza.

2020. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Telepítettem a programot és látok mindent, amit kell, megtaláltam a képeket, de a copy-ra kattintva licence kulcsot kér, így nem tudom elmenteni máshova.
2020. okt. 8. 21:07
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na igen, ezek a programok licencesek legtöbbször. A kérdés, hogy ezek az adatok mennyit érnek meg neked.
2020. okt. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán még Recuva-val megpróbálkozhatsz, hogy az mennyit lát, elvileg az visszaállítja simán ingyenesen, ha mégsem (vagy nem lát annyit), akkor amit előző írt, azt kell megfontolni a GetDataBack megvásárlásához.
2020. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a GetDataBack használatával megoldódott.
2020. okt. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!