Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legjobb töltés egy...

Mi a legjobb töltés egy mobiltelefonnak?

Figyelt kérdés
Ha lemerítem mondjuk 10% ig és egyhuzamban feltoltom megszakítása nélkül? Vagy mindig egy kicsit töltsek rá?

2020. okt. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb egyhuzamban feltölteni, és akkor megint nem lesz rá gondod egy (jó) ideig. De nem hinném, hogy bármelyik általad leírt metódus nagyon károsítaná az akksit.
2020. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen annyian gondolkodnak a mai napig, pedig nem logikus :D...

Feldugod 10% környékén és lehúzod 100%-on...

Nagyjából 2 évente cserêlek telefont, így töltöttem életem során az összeset, és a mai napig egyiket sem az akku tönkremenetele miatt cseréltem le.

A Huawei P10-em (amit 2 éve adtam a hugomnak és az előtt 2 évig használtam) a mai napig nincs gond az akkujával pedig első töltése óta így van töltve.


Ezzel azt szeretném mondani hogy ne szakítgasd meg vagy figyelj hogy "jaj már csak 1% van 90-ig gyorsan lekell húzni" ez már nem így megy... Ezek Lipo cellák úgy osztják be maguknak a töltést ahogy azt kell.

2020. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat nem Huawei P10 hanem P9!
2020. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy töltöm, ha 10% és 3% között van... semmi baja az akksimnak. (Munkás telefon, minden napos használatban)
2020. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem szabad az aksikat 0%-ra hagyni, legtöbb telefon már eleve úgy jelzi ki, h 0% nem 0%. Illetve túl töltés se lehetséges már az új telefonoknál. Inkább az egészségtelen használat teszi tönkre. Én pl előző telefonommal töltés közben nézegettem yt videót. Töltés közben nem praktikus használni,.
2020. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem azért is jó az akksim, mert amikor megvettem a telefonomat nem egyből elkezdtem nyomni, hanem feltettem töltőre, ha felvolt töltve, ha nem. Kb mint a kocsi akksiknál.
2020. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én, 30-85, 87 százalékig töltöm legtöbbször.
2020. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!