Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Clay Morrow kérdése:

Milyen telefont érdemes venni 2020 végén?

Figyelt kérdés

Hosszútávra, kb. 3 év, keret 200 e ft.

Ami inkább szempont: jó akksi, jól pörögjön, elég basic dolgokra használom csak, tehát no gaming, nem is nagyon fotózok, inkább csak browsingra, messenger, zenehallgatás. A fő szempont, hogy időálló legyen, mint akksi, mint rendszerileg stabil legyen.


Jelenleg egy Xiaomi Note 4-em van, amit 2017 november végén vásároltam és maximálisan meg vagyok vele elégedve, kibírta az idők próbálkoztatásait, csupán az akksi degradálódott picit, napi töltése szükséges már (ezt úgy kb. 2 hete vettem észre), de szerintem egy akkumulátor cserével, elajándékozni egy "egyszerűbb" telefonhasználónak még tökéletes.


Nyitott vagyok mindenre.



2020. okt. 10. 13:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
*100-150
2020. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%

Úgy értem, hogy a xiaomi csak úgy fossa ki magából a telefonokat, rossz szoftveres támogatottság, ha elrontanak valamit a szoftveren isten tudja mennyi idő mire kijavítják, ha kijavítják.


Nekem is volt, megfogadtam soha többet. Kiegészítőkből oké. Másik, semmi értéke nincs. Megjelenik egy csúcs xiaomi, olyan áron nyit már, mint egy samsung kb, fél év múlva 100ért megkapod újonnan :D



OnePlus-ok jók, bár alattuk is kezd elszaladni a szekér

2020. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!