Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra van olyan app,...

IPhone-ra van olyan app, amiben zenéimet mappákban láthatom és kezelhetem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

CopyTrans Control Center -> CopyTrans Managerrel raktam PC-ről mp3-akat az iPhone 11-emre.

A zenék ott vannak iTunes-ban, viszont semmi rendezési szempont nincs.

~4200 darab mp3-ról van szó, kb. 150 mappában (előadók, válogatás1, válogatás2, etc.).

Szóval ha a válogatás3 mappában lévő egyik zenét szeretném lejátszani, aminek nem emlékszem a pontos nevére, akkor meg vagyok lőve, mert iTunes mutat kb. 8 előadó albumját és vége, sehol semmi opció nincs beállítani semmit, nem láthatom válogatás3 mappát, csak dalok közt abc sorrendben ott van 4200 zene.


Köszönöm a segítséget! :)



2020. okt. 10. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a zenék számítógépen megvannak mappánként úgy összerendezve, ahogy szeretnéd, akkor megoldás lehet az is, hogy a VLC segítségével másolod telefonra a zenéket, ekkor ugyan csak az alkalmazáson belül látod, de ha megfelel számodra lejátszóként, akkor használhatod.
2020. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

az iTunes a tegek szerint rendez.

nagyon jól, átlátahatóan és könnyen kereshetően.

Az már a te bajod, hogy ennyi zenét összeszedtél és nincsenek tegelve.



próbáld mag a VOX appot nem tudom tudja-e azt amit szeretnél.

de valszeg az sem a fájlnév szerint fogja őket rendezni hanem a tegek szerint.

2020. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem lehet program/app nélkül, ingyen, pc-n levő mp3-at iphone-ra rakni.

Ezért fordultam Copytranshoz.

Azzal sikerült, de iTunes nem foglalkozik mappákkal. (borítóképekkel persze foglalkozik)


iTunes appban nem is látok olyan opciót, hogy "mappák" vagy "mappaszerkezet" vagy "bármi". Csak 1-2-3 előadóról véli, hogy ezek a számok az Ő albumán vannak, ezért csinálok egy xy előadó albumot, és abban ott van 7/14 szám.

De a válogatás1 pc-n levő mappával, amiben 78 előadó 78 száma van, az abc sorrendben oda van rakva a másik 4000-hez.


#1 anonim,

lehet VLC-vel mp3-at rakni iphone-ra? PC-n vlc-ben hallgatom zenéket. ott van is 1-2 lejátszási listám.

Azt mondod, ha mappa szerint csinálok vlc-ben lejátszási listákat, akkor valami vlc appal azokat ráhúzhatom iphone-ra ?


#2 anonim,

mi az a teg?

egyenlő azzal, hogy válogatás5 mappa lesz válogatás5 mappa 49 db mp3 fájlával? külön mappa? amit külön elérek? ha külön azt a mappát akarom látni a 49 db mp3-al? és abban kitudom keresni a 49 darabból azt az egyet? az itunes tud ilyet?

félreértelek vagy én vagyok nagyon buta? mert egyelőre semmi hasonlóval nem találkoztam.

majd ránézek erre a vox-ra is. köszi.

2020. okt. 11. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

iTunes ingyenes... annál olcsóbb mi kell még?

rossz logikát követsz.

van egy mappa és abban az összes mp3.

ha az mp3 fájlok be vannak teg-elve rendesen akkor az iTunesban és az onnan szinkronizált készüléken is tökélesetesn album, előadó, stb. szerint fogod látni.

2020. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én említettem a VLC-t.

Igen, Wi-Fi-n keresztül tudsz a telefonra zenét másolni. Próbáld ki, ha gondolod.

Más, hasonló alkalmazások is vannak.

E két linket megnézheted:

[link]

[link]

2020. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
de az csak a VLC appban lesz elérhető
2020. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, így van, ha megfelelő lenne e lejátszóval hallgatni a zenéket, akkor jó lehet.
2020. okt. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!