Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri azért...

Szerintetek megéri azért iphone 8+plusot venni mert hogy vagány legyek?

Figyelt kérdés
Most egy samsung galaxy a20e telom van és a suliba menő szeretnék venni egy iphone 8plusot de sajnálom érte kiadni érte a pénzt mert mivel nem vagyunk gazdagok szüleim megvennének karácsonyra de akkor sokba lenne mert a tesómnak is kéne kb.100ezer forint mint az iphone ára és akkor 200ezer lenne a karácsony és csak az ajándék.Nekem van pénzem 80ezer de vannak állatok akiket etetnem kell és sok pénzben kerül.Ti mit csinálnátok a helyembe ?
2020. okt. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Czibók gyere le
2020. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek dolgozni hetvegente suli mellett, es osszegyujtenem ra a penzt, ha annyira ez lenne az almom. Nem a szuleimet bhasztatnam egy draga telefon miatt, amire egyebkent sincs annyira szuksegem, hiszen van mar egy mukodo telefonom. 100 ezer forintert meg nem kapsz uj Iphone-t, de 8-at meg hasznaltan sem.
2020. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha csak menő akarsz lenni, akkor vedd meg a legújabb IPhone kínai változatát.

Úgy is csak akkora a tudása, mint a gazdájának, meg a többi "menőző" ályfonosnak.

2020. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, ezt a kérdést mintha már láttam volna fent itt... :DDDDDD

Én megmondom neked az őszintét, nekem XS-em van, de az eszemmel szeretek felvágni mások előtt. Azzal, hogy míg a többi osztálytárs egy hereverő, addig én programozok itthon magamnak (gépen), tanulok, fejlesztem magam, és jobbnál jobb jegyekkel gazdagítom az e-naplót. ;D

Mindemellett megdolgozok azért, hogy nekem "menő" cuccaim legyenek. Tavaly végigdolgoztam a nyaram, hogy egy i5-9600K meg GTX 1080 páros dolgozzon mellettem, egy ultrawide monitorral magam előtt. Az iPhone XS-emért is güriztem, hogy meglegyen. Ezekkel menőbb, több lettem? Nem. De jó, hogy vannak, mert ki is használom ezeket 100%-ig, ebből 0% flex.

Ezt ajánlom neked is, válts nézőpontot. ;) A sikeres(ebb) élet nagyobb flex, mint egy iPhone 8+.

2020. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te valami autista vagy amúgy hogy ezt naponta kiírod ?
2020. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as egy sok éve kifutott széria, nem mondom hogy rossz telefon, de jövő héten már a 12-es jön. A 8-asért én már nem adnék pénzt, inkább kicsit drágábban egy fiatalabb modellt. A 8-as sok mindenre jó még, de menőzni már pont nem. Ha valaki ezzel a négy éves modellel akarná játszani az eszét, gyakorlatilag körberöhögném.
2020. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%

Én azért tuti hogy nem vennék telefont hogy menő legyek, főleg nem I-fost.

Inkább az ésszel kell felvágni, az manapság ritkább mint az I-fos.

2020. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha igazi menő csávó akarsz lenni, akkor eredeti 3310-zel nyomod.
2020. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Te lennél a fiam, max J5öt kapnál 1x. Ha többre vágysz, keresd meg az árát. Tán jobban is meg fogod becsülni. Na az a menő.
2020. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!