Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 85.000Ft ért vásároltam...

Ha 85.000Ft ért vásároltam egy telefont pár napja és elszeretném adni akkor mennyit kérjek érte?

Figyelt kérdés
Boltból vásároltam egy hete és hibátlanul működik. Mennyit kérjetek érte ha el akarom adni?
2020. okt. 14. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó tudni 10#.
2020. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

#10

No-no. Ez csak online vásárlás esetén érvényes, személyesen ha boltból vetted akkor 3 nap (vagy annyi sem).

2020. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Így van. személyes átvétel esetén 3 nap, ha jóarc az üzlet. a 14 munkanap csak online rendelésre van.

Ettől függetlenül lehetséges, hogy naaagyon-nagyion jóarc a bolt, és még visszaveszik. Próbáld meg!


amúgy pedig vond le az áfát, és annyiért adhatod is. garanciás opapírja legyen meg, meg csapj hozzá egy fóliát, esetleg tokot, és akkor jó vagy.

2020. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmiféle 3 nap!!


Csak ha meghibásodik !

2020. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Morzsi007 ***** válasza:
80%

Utolsónak van igaza, sajnos nincs olyan, hogy 3 napig visszaviheted, mert nem tetszik. Nagyobb üzletláncok, boltok esetleg jóindulatból visszavásárolhatják, de ez csak rajtuk múlik, viszont nincs törvénybe meghatározva, hogy köteles visszavenni. Egy telefont nem valószínű, hogy visszavesznek.

Online vásárlás esetén 14 napon belül visszaviheted, küldheted az eszközt, mindenféle indoklás nélkül, természetesen hibátlan állapotban.

2020. okt. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Cdak nem a xiaomi telefon?
2020. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!