Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka?. Telefon hiba?

Mi lehet az oka?. Telefon hiba?

Figyelt kérdés

Van egy androidos, (állandó használatos) és egy nagyon ritkán használt iPhone 5 készülékem.

Észrevettem, ha bejelentkezem az iphoneon(vagyis mondjuk azon olvasom el

el a messenger üzeneteket, nézem meg a Facebookom, akkor nem sokkal később, mintha "elszállna" az androidos telefon, vagyis a sim kártya sz@rakodik.(iPhoneban nincs semmi, csak néha használom. Itthon wifiről. (.

Szóval olyankor nem ismeri fel a kártyát, újra kell indítani a telot, de miután már nem használom az iPhonet, jó lesz, meg nem csinálja ezt.

(bocsánat, ha zavaros, remélem érthető.)


2020. okt. 16. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
ez inkább a messener "hibája"
2020. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az lehet, mert gyakran átírja a beceneveket is az eredetibe, meg sokszor van az, ha pl a párommal beszélek, és reakciózta amit írtam, (utána mutatja ugye egyből), de órák múlva újra, mintha akkor abban a Szent pillanatban reakciózta

.

Köszönöm szépen, én is erre tudok gondolni,de már megijedtem, nem - e a telefon a rossz.

2020. okt. 16. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Messenger bug.
2020. okt. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!