Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfelé is egyre gyengébb a...

Másfelé is egyre gyengébb a Telekom 3G mobilnete?

Figyelt kérdés

Nyár óta teljesen leromlott a szolgáltatás, bármerre járok. Ahol jó volt, ott most lassú a betöltés, ahol lassú volt eddig is, ott most nincs egyáltalán elérhetőség.

1 éves telefon és 3 éves tablet egyaránt. Heves és szomszédos megyék.


2020. okt. 18. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Home Office miatt terheltek, illetve korlatozott
2020. okt. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam kezdetek óta, ha nincs 4G,csak 3G, akkor már használhatatlan a net, semmilyen oldalt nem tölt be. Miközben a telenoros kártyával még akkor is tudok netezni.
2020. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nálam is így van, ahogy a #2-nek. Szerintem direkt lassítják, hogy 4G és 5G felé menjen az ember. Ezért nem merek hosszútávra 4G-s telefont venni, mert mi van, ha jövőre meg az kezd lassulni az 5G miatt.
2020. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ, a rohadékok azt írják, fejlesztenek, és ennek keretében lecsökkentik a 3G-t. A lefedettségi térkép már tiszta fehér, kb. Szibéria lehet még ilyen. Nekem meg csak 3G megy a szerkezeteimen. Nem akarok sokat költeni rá, mert nagyon keveset mobilnetezek, de olyankor fontos lenne.

[link]

Utálatos banda minden szempontból, ld. Domino Most, ami kizárólag Androiddal rendelhető, kizárva a dominós öregeket. De sajnos messze ez a legolcsóbb szolgáltatás, és minden családtagnak meg a legtöbb rokonnak Telekom van, ezért nem váltok. Meg a Vodafone-nal pedig telefonálni nem lehetett a szülői háznál, sík területen, a szomszéd várostól 2 km-re.

2020. okt. 18. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, hogy az 5G az oka, mert nekem már tavaly év elején is használhatatlan volt a telefonom 3G-vel. De most az oldalon is kutyulnak, tegnap nem lehetett megnézni a mobilcsomagokat, ma meg ahogy néztem már újak vannak, nagyobb adatmennyiséggel.

#2

2020. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közbn elmegy
2020. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!